1500 rowerów Kross dla uczniów

1500 rowerów w ramach akcji „Warto Być Dobrym”, każdy wart tysiąc złotych, trafi do polskich uczniów. Jeśli tylko wezmą udział w konkursie i pokażą, że bycie dobrym to powód do dumy. Rowery ufundował polski producent, firma Kross.

Unikalne rowery Kross, niedostępne w sklepach, są nagrodami dla szkół i uczniów w akcji „Warto Być Dobrym” (organizator: Stowarzyszenie „Przyjazna szkoła”). To największa kampania edukacyjna w Polsce. Przystąpiło do niej 1 500 szkół z całej Polski. Ma kreować u dzieci dobrych postaw, szacunek dla innych, ich emocji, uczuć i praw, a także premiować zachowania prospołeczne. Warto podkreślić, że szkoły nie ponoszą żadnych kosztów za udział w akcji.

Rowery Kross

Rowery Kross czekają na dobrych uczniów!

Każda szkoła otrzyma 1 rower Kross, który dostanie uczeń wylosowany z grona finalistów z danej szkoły. Rowery stworzono według wskazówek organizatorów akcji. – Zależało nam na tym, by podkreślić wagę naszego udziału w tym przedsięwzięciu – dlatego stworzyliśmy unikalny model roweru, który trafi tylko do laureatów konkursu „Warto Być Dobrym”. Z całego serca wspieramy tę inicjatywę – Arkadiusz Trzciński z Kross SA.

Uczestnicy mają do wykonania zadania w trzech kategoriach: pomoc drugiemu człowiekowi (ja i bliźni), zaangażowanie w środowisko klasy, szkoły, społeczność lokalną (ja i społeczność) oraz działania globalne na rzecz praw człowieka i ochrony środowiska (ja i świat). Szkoły mogą zgłaszać się do akcji na www.wartobycdobrym.pl

Firma Kross jest jednym z największych europejskich producentem rowerów, który skutecznie konkuruje technologią i marką ze światową czołówką tego biznesu na świecie. Ma w ofercie profesjonalne rowery dla zawodowych kolarzy, wysokiej klasy rowery górskie, a także trekkingowe i miejskie.