Aplikacje mobilne na nowy rok szkolny od Tweeba.pl

Krakowski start-up Tweeba.pl tworzący aplikacje mobilne przygotował na początek roku przydatne programy do nauki języków obcych. Nowy wygląd uzyskało też dotychczas opublikowane oprogramowanie.

Wśród nowych propozycji spod szyldu Tweeby znajdziemy całkowicie odmienioną aplikację „Ucz się języka angielskiego”. Zyskała wysokiej jakości grafikę oraz podniesiono usability. – Wsłuchujemy się w pomysły i wskazówki zgłaszane przez użytkowników, aby dostarczać im produkty najlepszej próby – mówi Grzegorz Pękała, prezes Tweeby. – A jest kogo słuchać, bowiem nasze aplikacje zainstalowało już prawie 200 000 osób. Myślę, że na ten niekwestionowany na polskim rynku sukces wpływ ma właśnie szybka reakcja na potrzeby odbiorców oraz całkowicie bezpłatny dostęp do wszystkich lekcji.

Tweeba.pl zaktualizowała też rozmówki językowe, a na najbliższe dni zapowiada publikację kolejnych pomocy edukacyjnych – do nauki języków niemieckiego, włoskiego i francuskiego. Wszystkie nowości można poznać w serwisie www.tweeba.pl

– Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych aplikacji, które sprawią, że nowy rok szkolny będzie prostszy – dodaje Pękała.