ArsDavia: Biżuteria, której nie znasz

Na rynku pojawiła się nowa marka biżuterii – ArsDavia. Wyróżnia ją szlachetność jedwabiu, unikatowe piękno kamieni, rozflirtowane ze światłem kryształy Swarovskiego, niezwykła ornamentyka i dobór kolorów.

Kamień i jedwab to połączenie, które w biżuterii pozwala na odkrycie zupełnie nowych przestrzeni. Wszystko dzięki temu, że każdy kamień jest inny, inaczej rozszczepia światło i inaczej mieni się kolorami. Taka właśnie jest najnowsza kolekcja ArsDavia.
– Każdy kolczyk, wisior, broszka czy naszyjnik są wykonywane według autorskiego pomysłu, często na indywidualne zamówienie – podkreśla Ewa Nieć, projektantka biżuterii. – Bazujemy przede wszystkim na naturalnych kamieniach półszlachetnych ze wszystkich stron świata. Wykorzystujemy też kryształy Svarowskiego, oraz złote i srebrnych zapięcia i wykończenia. Niezależnie od tego skąd pochodzą kamienie, zawsze starannie wybieramy, przebieramy i selekcjonujemy. Do biżuterii trafiają tylko te najciekawsze i najlepsze jakościowo – wyjaśnia Ewa Nieć.

Jedno nie ulega wątpliwości, kolorowe kamienie w otoczeniu różnobarwnych jedwabnych nici są oryginalnym dodatkiem do każdego ubrania. – Ta biżuteria ubiera kobietę w tajemniczość, dodaje jej pewności siebie, pozwala poczuć się wyjątkową i z całą pewnością zapamiętaną. Każda z Pań, która zakłada tę biżuterię zyskuje pewność, że nikt podobnej nie ma i mieć nie będzie  – dodaje projektantka.

W pierwszej sesji fotograficznej biżuterii ArsDavia, swojego wizerunku użyczyła Magdalena Nieć, aktorka Teatru Współczesnego w Warszawie. Znana z licznych ról filmowych i teatralnych. W tym między innymi ze spektaklu „Wszystko o Kobietach”, aktualnie granego w Teatrze Kamienica w Warszawie.

– Wszystkich, którzy chcieliby poznać zaprojektowane przeze mnie kolekcje zapraszam już bezpośrednio na stronę www.arsdavia.com – mówi Ewa Nieć. – Zresztą również pod tym adresem możemy się spotkać na facebooku – dodaje.