Ruszył III etap budowy Osiedla Złota Podkowa we Wrocławiu

Rafin Developer, jeden z największych dolnośląskich deweloperów, rozpoczął kolejny etap budowy Osiedla. Latem przyszłego roku oddane zostaną 52 mieszkania. Docelowo na Złotej Podkowie wybudowanych zostanie 236 nowych mieszkań, o powierzchni od 45 do 86 m2.

Na Osiedlu powstaną cztery, trzypiętrowe budynki z podziemnym parkingiem dla samochodów. Mieszkania będą dwu i trzypokojowe. Klienci mogą wybierać spośród tych z balkonami lub przestronnymi tarasami, które zachęcają do wypoczynku na świeżym powietrzu. Nowością będą również przestronne lokale dwupoziomowe z antresolą. Wszystkie mieszkania wykonane zostaną przy użyciu wysokiej jakości materiałów.

„W III etapie zdecydowaliśmy się wprowadzić na rynek te mieszkanie, które cieszyły się największą popularnością w I i II etapie budowy. Postawiliśmy na lokale dwu i trzypokojowe. Największym atutem III etapu, oprócz mieszkań, będzie też przestronny teren zielony pomiędzy budynkami i jego zagospodarowanie m.in. pergola, trasy spacerowe, liczne ławeczki, ogródki i plac zabaw dla dzieci. Dzięki temu, że parkingi znajdą się pod każdym z budynków, w pełni będzie można korzystać z atutów zielonej okolicy”mówi Irmina Najwer z Rafin Developer.

Wraz z rozpoczęciem budowy deweloper wprowadził specjalną ofertą promocyjną na III etap. Klienci, którzy do końca maja zdecydują się na zakup mieszkania zapłacą teraz jedynie 10% ceny. Dwie pozostałe wpłaty wymagane są tuż przed odbiorem mieszkania:

  • I wpłata – 10% ceny: w terminie 7 dni od podpisania umowy
  • II wpłata – 40 % ceny: w terminie na 90 dni przed wyznaczonym terminem odbioru mieszkania
  • III wpłata – 50% ceny: w terminie na 14 dni przed wyznaczonym terminem odbioru mieszkania

Ceny przykładowych mieszkań 2-pokojowych

K2/08 – 45,77mkw. –  od 261 tys. zł

K1/20 – 49,47 mkw. – poddasze – od 297 tys. zł

K3/04 –  53,32 mkw. – osobna kuchnia, parter, taras + ogródek –  od 326 tys. zł

Ceny przykładowych mieszkań 3-pokojowych

K3/05 – 65,22 mkw. –  parter, taras, ogródek – od 379 tys. zł

K3/11 – 74,2 mkw.  – 2 balkony – od 401 tys. zł

K1/16 – 77,89 mkw. –  poddasze i  antresola – od 420 tys. Zł

W sprzedaży dostępne są również ostatnie gotowe mieszkania z II etapu Złotej Podkowy – 2 i 3-pokojowe, wraz z miejscami parkingowymi.

Szczegóły na www.rafin.pl