Kup mieszkanie taniej w Walentynki od ROBYG

W dniach 13-18 lutego w biurach sprzedaży ROBYG gdańszczanie będą mogli skorzystać z niezwykłej walentynkowej promocji „Ceny od Serca”. Atrakcyjne rabaty na mieszkania pozwolą Klientom uzyskać dopłaty do kredytu w ramach programu „Rodzina na Swoim”.

Ceny metra kwadratowego rozpoczynające się już od 3.700 zł netto to świetna okazja dla osób poszukujących własnego „M”, którzy dotąd nie byli pewni, czy uda się im uzyskać kredyt hipoteczny. Obowiązujący jeszcze tylko w tym roku program rządowy wspierający rodziny poszukujące pierwszego mieszkania to dodatkowa zachęta do zakupu dla niezdecydowanych.

– Tak atrakcyjna cena to nie tylko prezent dla Klientów o mniej zasobnym portfelu, którzy marzą o własnych czterech kątach. Wielu gdańszczan chce powiększyć rodzinę albo po prostu zmienić standard lokum. Dodatkowe metry, które uda się kupić w trakcie trwania promocji, to z pewnością propozycja warta rozważenia – mówi Anna Węgrzyn, Dyrektor ds. Sprzedaży o/Gdańsk ROBYG.

Wyjątkowe ceny to nie jedyna atrakcja oferty przygotowanej przez ROBYG na Walentynki. Wśród propozycji jest również możliwość otrzymania miejsca postojowego w hali garażowej i komórki lokatorskiej gratis. Szczegóły promocji dostępne są w Biurach Sprzedaży, gdzie czekają profesjonalni konsultanci w zakresie sprzedaży oraz kredytów hipotecznych, którzy nie tylko doradzą najbardziej optymalne rozwiązania, ale także zajmą się wszystkimi formalnościami.

Obecnie ROBYG prowadzi w Gdańsku trzy wieloetapowe inwestycje. Pierwsza z nich – Lawendowe Wzgórza – to nowoczesne osiedle znajdujące się w dzielnicy Jasień. W chwili obecnej w realizacji jest V etapów inwestycji, ale w najbliższym czasie do oferty trafią mieszkania i powierzchnie komercyjne z kolejnych etapów. Na terenie osiedla powstaje właśnie przedszkole oraz żłobek, które już niedługo zaczną służyć przyszłym mieszkańcom.

Zlokalizowany przy ul. Piekarniczej projekt Słoneczna Morena to z kolei zespół budynków, na który składa się zabudowa wielorodzinna, domy w zabudowie bliźniaczej oraz apartamenty wielopoziomowe. Dzięki zróżnicowanej architekturze, dużemu wyborowi mieszkań o dopasowanym do potrzeb klientów metrażu oraz rozległym terenom zieleni, osiedle cieszy się zainteresowaniem Kupujących, niezależnie od zasobności ich portfela.

Trzeci projekt, Albatross Towers, przewiduje budowę pięciu 17 – kondygnacyjnych wież, które powstaną w samym sercu gdańskiej dzielnicy Przymorze. Na I etap inwestycji składają się lokale mieszkalne o metrażu wynoszącym od 27 m kw. do 125 m kw. Oprócz mieszkań i apartamentów w inwestycji będą dostępne również powierzchnie komercyjne. Obecnie w ofercie znajdują się lokale użytkowe usytuowane na parterze (32 m kw. – 422 m kw.) oraz powierzchnie biurowe typu open space na poziomie +1 oraz +2.

W tygodniu walentynkowym Biura Sprzedaży zapraszają po drobny upominek:
• ul. Piekarnicza 1 w godzinach: 9:00-18:00 (pn.-pt.) i 10:00-15:00 (sob.)
• ul. Jabłoniowa 23 w godzinach: 9:00-18:00 (pn.-pt.) i 10:00-15:00 (sob.)