Nice SIGNO do szlabanów

szlabanyNice SIGNO3 jest jednostką centralną, przeznaczoną do szlabanów parkingowych, których długość nie przekracza trzech metrów. Klienci bardzo cenią sobie te rozwiązania i wskazują, że posiadają one mnóstwo zalet, determinujących maksymalną jakość tychże produktów. Szlabany, które takowe mają wdrożone, otwiera się niezwykle łatwo, bezpiecznie i szybko. Aby to jednak zrozumieć, należy zaznajomić się z jego parametrami, które są naprawdę wyjątkowe.

Po pierwsze, urządzenie to cechuje się dużą mocą oraz szybkością, za co odpowiada moc samego reduktora oraz moment obrotowy. Po drugie, szlabany za jego pośrednictwem otwierają się w sposób bezpieczny i łagodny. Po trzecie wreszcie, jeśli pojawi się na ich drodze jakakolwiek przeszkoda, automatycznie się ją wykrywa, a całe urządzenie się zatrzymuje. Po czwarte wreszcie, całość obsługi tego zestawu jest bardzo prosta, ponieważ dojście doń jest łatwo dostępne.

Nawet, gdy będziemy korzystać zeń w nocy, nie będzie z tym większych kłopotów, ponieważ specjalne diody sprawiają, iż zestaw jest ciągle widoczny. Dzięki Nice SIGNO3, szlabany mogą się zamykać także wtedy, kiedy linie fotokomórek zostaną przecięte, co znacznie ułatwia ich eksploatację. W razie jakichkolwiek usterek, mogą one także pracować w oparciu o system awaryjny, w formie skokowej, więc nie ma obaw o to, że w jakimś momencie miałyby one przestać funkcjonować należycie. Zresztą, specjalny tryb awaryjny sprawia, że szlabany wyposażone w Nice SIGNO3 działają właściwie przez cały czas, nawet wtedy, gdy zostaną wyłączone dostawy prądy.

Podsumowując, jest to jedno z lepszych rozwiązań tego typu, z jakim możemy się dziś w ogóle spotkać, co jednoznacznie wskazuje na to, że warto jest się jemu przyjrzeć. Szlabany stoją w wielu miejscach, ale ich funkcjonowanie jest przeważnie podobne, zatem sami musimy stwierdzić, czy powyżej przedstawione wyposażenie nam odpowiadać będzie czy może odwrotnie, czy nie będziemy zeń zadowoleni w stopniu należytym. Śmiało można chyba wyrazić pewność, że owe zadowolenie jednak będzie gościć, ponieważ Nice SIGNO3 znacznie ułatwia funkcjonowanie tychże, a przecież to na czymś takim powinno zależeć nam najbardziej. Reasumując, takiej inwestycji na pewno nie pożałujemy, a wręcz przeciwnie.