ROBYG: dni otwarte grupy deweloperskiej z Warszawy

Grupa Deweloperska ROBYG zaprasza na dni otwarte (26-27 listopada br., w godzinach 10 – 15) na terenie trzech osiedli w Warszawie – City Apartments (Żoliborz), Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki i Osiedle Zdrowa (Wilanów). Podczas dni otwartych będzie można skorzystać z najnowszej promocji „Wszystkie mieszkania w jednej cenie”.

W nadchodzący weekend klienci będą mogli zapoznać się z wilanowską i żoliborską ofertą ROBYG, obejrzeć wybrane przez siebie mieszkania, a także uzyskać porady kredytowe. Dodatkową zachętą do odwiedzenia dewelopera jest możliwość skorzystania z wyjątkowej akcji promocyjnej, która gwarantuje tę samą cenę dla wszystkich lokali wybudowanych w ramach jednego etapu inwestycji, z wyłączeniem mieszkań znajdujących się na ostatnich piętrach oraz lokali wykończonych.

Tylko do końca roku koszt metra kw. mieszkania w IV etapie projektu Osiedle Zdrowa wynosi  5555 zł, a w II etapie inwestycji City Apartments – 7250 zł. Klienci, którzy muszą skorzystać z finansowania kredytowego, będą mieli wyjątkową okazję by jeszcze przed wprowadzeniem w życie niekorzystnych zmian w ofertach banków nabyć mieszkanie po bardzo atrakcyjnej cenie. Szczególnie zachęcam do odwiedzenia naszych biur sprzedaży tych klientów, którzy nie mają czasu na obejrzenie naszej oferty w dni robocze. Z przyjemnością gościć będziemy wszystkich zainteresowanych. W związku ze zbliżającym się Bożym Narodzeniem zapraszamy również na świąteczny poczęstunek. mówi Agnieszka Senderowicz, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży ROBYG SA

City Apartments to zespół komfortowych apartamentowców i pierwsza inwestycja mieszkaniowa na terenie Żoliborza Południowego przy ul. Rydygiera 15. W I etapie, którego realizacja zakończyła się w lutym 2010 r., zostało zbudowanych 225 mieszkań oraz lokale usługowe. II etap inwestycji obejmujący kolejnych 228 lokali o łącznej powierzchni 17311 m kw. będzie gotowy do końca pierwszego kwartału przyszłego roku. Obecnie w ofercie znajduje się jeszcze 150 mieszkań w ramach etapu III, które zostaną oddane do użytku do końca marca 2013 r. Za projekt architektoniczny II i III etapu osiedla odpowiada Pracownia Atelier 3 Girtler & Girtler. Docelowo inwestycja City Apartments składać się ma z 6 etapów.

Osiedle Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki to zespół kameralnych kamieniczek podzielony na etapy, z których każdy wyróżnia się unikalną architekturą. Osiedle zapoczątkowało historię Miasteczka Wilanów. Budowa osiedla została zaplanowana w dziesięciu etapach, z których sześć zostało już zakończonych. Obecnie trwają prace wykończeniowe łączonych etapów VIII i X inwestycji, w ramach których oddanych do użytku zostanie 229 lokali. Spodziewana data zakończenia budowy to przełom obecnego i przyszłego roku. ROBYG uruchomił również najnowszy VII etap osiedla, który wzbogacił ofertę o dodatkowe 173 lokale.

Osiedle Zdrowa to druga inwestycja ROBYG w ramach Miasteczka Wilanów. Budowa osiedla została podzielona na pięć etapów, z który dwa (etapy: I i IV) zostały już zrealizowane. Obecnie w trakcie realizacji znajdują się etapy II i V, na które składa się 335 nowych mieszkań. ROBYG spodziewa się zakończyć II etap na przełomie obecnego i przyszłego roku, zaś etap V ujrzy swój finał w trzecim kwartale 2012 r. Najnowszym etapem, którego budowa rozpoczęła się w czwartym kwartale br., jest etap III składający się ze 194 lokali. Zakończenie budowy planowane jest na pierwszy kwartał 2013 r.

Dni otwarte organizowane są w godz. 10:00 – 15:00 w biurach sprzedaży:

  • Wilanów

Ul. Klimczaka 12C


  • Żoliborz

Ul. Rydygiera 15