Szansa na zmianę wyglądu Twojego budynku

Krakowska firma Termo Organika daje projekty termomodernizacyjne budynków za darmo i pomaga adaptować je pod budynki. Przekaże też markowy styropian po kosztach produkcji.

Termomodernizacja zmniejsza koszty utrzymania budynku i pozwala odnowić oblicze budowli. Projekty „Termo Organika Gaudi Projekt” czekają na inwestorów planujących ocieplenie budynku. Nagrodzone w konkursie projekty nawiązują do twórczości Andy Warhola z podobizną Marylin Monroe na 15-piętrowym budynku, kolorowe szyby dające efekt tęczowej poświaty czy „falującą elewację” nawiązującą do morskiej fali.

– Ideą konkursu było promowanie termomodernizacji jako metody na efektywne pod względem oszczędzania energii oraz efektowne po kątem estetycznym odświeżanie i unowocześnianie polskich budynków – mówi Krzysztof Krzemień z Termo Organiki. – Konkursowe projekty dotyczą modelowych budynków, natomiast organizator konkursu w miarę możliwości pomoże w dostosowaniu projektu do technicznych wymagań budynku inwestora chętnego zrealizować projekt. Jeśli więc planujesz termomodernizację możesz ją zrobić nie tylko skutecznie, ale i atrakcyjnie. Funkcjonalność i estetyka w połączeniu z ciekawą architektonicznie aranżacją.

Projekty dostępne są na stronie www.termoorganika.com.pl.