Szkolenia dla dorosłych od firmy Bolix

W Zasadniczej Szkole Zawodowej dla Dorosłych „Consultor” we Wrocławiu i w Wałbrzychu, eksperci firmy BOLIX będą przybliżać przyszłym budowlańcom praktyczne aspekty pracy w zawodzie.

Bolix jest jednym z liderów wśród producentów materiałów budowlanych. Specjalnością jest wytwarzanie systemów elewacyjnych. Co roku wykańczanych jest ok. 4,5 mln metrów kwadratowych elewacji przy użyciu klejów, tynków czy farb marki Bolix. Firma ma około 10% udziału w rynku i czołowe miejsce w segmencie systemów dociepleń w naszym kraju. Eksperci firmy BOLIX dadzą serię praktycznych wykładów w szkołach zawodowych dla dorosłych.

Edukacja ta pozwoli uczniom osiągnąć wyższe umiejętności zawodowe, zwiększając tym samym ich szansę i konkurencyjność na wymagającym rynku pracy. Chcemy, aby przyszli absolwenci kierunku Monter izolacji budowlanych, mogli zapoznać się z praktyczną wiedzą oraz najnowszymi rozwiązaniami stosowanymi podczas ociepleń budynku – mówi mgr inż. Dawid Uchman z firmy BOLIX.

Ponad 3-letni projekt edukacyjny „Edukacja zawodowa dla Dorosłych – nowa jakość kształcenia” realizowany jest przez Consultor Sp. z o.o. na podstawie umowy z Samorządem Województwa Dolnośląskiego. Współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Jednym z założeń projektu jest współpraca w toku kształcenia w szkołach zawodowych z profesjonalistami rynku budowlanego.

Terminy szkoleń:
Wałbrzych: 11 i 18 lutego
Wrocław: 19 i 25 lutego