Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla Ekkom

Wrocławskie Centrum Finansowo-Księgowe Ekkom zostało wyróżnione prestiżowym Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej, wystawianym przez międzynarodową wywiadownię gospodarczą Dun & Bradstreet.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to gwarancja wiarygodności przyznawana firmom, z którymi warto nawiązywać kontakty handlowe. Mogą go zdobyć wyłącznie przedsiębiorstwa o danych finansowych dających gwarancję wysokiego poziomu rentowności, płynności i zdolności finansowej. Wyróżnienie Dun & Bradstreet Poland honorowane jest na całym świecie i jest świadectwem rzetelności firmy.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej jest sygnałem dla naszych Klientów, że współpraca z nami daje stabilność, co w outsourcingu usług księgowych jest jednym z najważniejszych wyznaczników przy dobieraniu biura rachunkowego – mówi Łukasz Kansy, Relationship Manager Centrum Finansowo-Księgowego Ekkom. Dodatkowo certyfikat jest świetną rekomendacją oferowanych usług. W Ekkomie podkreśla się znaczenie posiadania rachunkowości zarządczej, ale przede wszystkim oferowane rozwiązania praktykowane są przy podejmowaniu decyzji związanych z funkcjonowaniem Centrum.

Centrum Finansowo-Ksiegowe Ekkom specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowej oraz kadrowo-płacowej spółek prawa handlowego z udziałem kapitału polskiego oraz zagranicznego. Jako jedyne centrum finansowo-księgowe w Polsce udostępnia swoim klientom nowoczesne rozwiązania firmy HansaWorld umożliwiające wgląd w księgowość online w czasie rzeczywistym.