Firma DCB mecenasem spotkania Royal Perfect Day

Firma DCB – ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów, monet i dokumentów – weźmie udział w spotkaniu Royal Perfect Day „KOBIETY SUKCESU – Magic Day”. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 27 listopada 2011 roku w godzinach 14.00-18.00 w warszawskim Egurrola Dance Studio. Dedykowane jest wszystkim paniom, których pasją jest dbanie o swój wizerunek oraz rozwijanie własnych zainteresowań. Gospodarzem spotkania będzie znany tancerz i choreograf Agustin Egurrola.

Firma DCB – jako mecenas wydarzenia – będzie posiadać stoisko informacyjne, przy którym na uczestniczki spotkania będzie czekać wiele atrakcji. Wśród kobiet, które wypełnią ankietę przygotowaną przez spółkę specjalnie na tę okazję, zostaną rozlosowane vouchery na bezpłatne szkolenia z zakresu wykrywania fałszywych banknotów i monet. Ponadto, wszyscy goście będą mogli sprawdzić oryginalność posiadanych pieniędzy w punkcie badania autentyczności banknotów.

„Kobiety coraz częściej zakładają własne firmy bądź zarządzają dużymi korporacjami. Aby sprawnie poruszać się w świecie biznesu powinny znać zabezpieczenia obecne w walutach. Do tego celu posłużą im szkolenia prowadzone przez naszą firmę, podczas których zdobędą praktyczne umiejętności z zakresu rozpoznawania unikalnych cech banknotów i monet. Wśród uczestniczek gali Royal Perfect Day, które wypełnią ankietę rozlosujemy vouchery umożliwiające bezpłatny udział w kursach. Serdecznie zapraszamy do stoiska informacyjnego naszej spółki” – mówi Sylwester Salach, prezes firmy DCB.

Royal Perfect Day organizowany jest przez Polish Professional Women Network, Egurrola Dance Studio oraz Royal Prestige Club. W programie przewidziano m.in. spotkanie z dr Ireną Kamińską-Radomską – autorką książki „Kultura Biznesu Normy i Formy”, warsztaty taneczne oraz metamorfozy uczestniczek.