Firma DCB uczestnikiem III Kongresu Wyposażenia Wnętrz

Firma DCB – ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów, monet i dokumentów – weźmie udział w III Kongresie Wyposażenia Wnętrz, który odbędzie się 8 listopada 2011 roku w warszawskim Business Centre Club. Celem spotkania jest dostarczenie profesjonalistom z branży meblarskiej aktualnych informacji o rynku i konsumentach, które mogą okazać się przydatne w obecnych realiach gospodarczych.

Podczas kongresu firma DCB będzie posiadać swój punkt ekspercki. Uczestnicy spotkania, którzy odwiedzą stoisko spółki będą mogli zweryfikować autentyczność posiadanych banknotów i monet. Do sprawdzania pieniędzy wykorzystywana będzie lampa kasjerska DeCoBa. To jedyne urządzenie tego typu, do którego nie wkładamy banknotów tylko weryfikujemy je w jego świetle. Refleksyjne białe światło lampy kasjerskiej DeCoBa pozwala w niezawodny i prosty sposób odkryć zabezpieczenia banknotów oraz łatwo wykryć falsyfikaty.

„Kongres Wyposażenia Wnętrz to doskonała okazja do zaprezentowania naszego produktu branży meblarskiej. Spotkanie adresowane jest do przedstawicieli handlu detalicznego i hurtowego oraz dostawców komponentów i technologii do produkcji artykułów wyposażenia wnętrz. Wszystkie te osoby w swojej codziennej pracy mają styczność z dużą gotówką, dlatego ważne jest, aby weryfikowały autentyczność posiadanych pieniędzy. Do tego celu posłuży im nasz innowacyjny produkt – lampa kasjerska DeCoBa” – mówi Sylwester Salach, prezes firmy DCB.

Kongres Wyposażenia Wnętrz zadebiutował w listopadzie 2009 roku. Pierwsza edycja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem branży. Uczestnicy spotkania, głównie management firm z branży, poszerzają swoją wiedzę na temat trendów produktowych, handlowych i marketingowych oraz technik prezentacji produktów.