Firma DCB na Gali „50 największych banków w Polsce” miesięcznika Bank

Firma DCB – ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów i monet – weźmie udział w gali rozdania nagród zwycięzcom rankingu „50 największych banków w Polsce 2011” 20 czerwca o godz. 10.00 w warszawskim hotelu Intercontinental.

Ranking „50 największych banków w Polsce” został opracowany przez miesięcznik „Bank” na podstawie ankiet przeprowadzonych przez niezależnych ekspertów. Badali oni m.in. rentowność, sumę zgromadzonych kapitałów, liczbę zatrudnionych oraz sumy udzielonych kredytów i środków znajdujących się na lokatach banku.

Spółka DCB będzie posiadać swoje stoisko informacyjne, przy którym można sprawdzić, jak ustrzec się przed fałszywymi banknotami, ocenić autentyczność posiadanych pieniędzy oraz zapisać się na specjalistyczne szkolenie z zakresu wykrywania falsyfikatów prowadzone przez spółkę. Firma jest ekspertem w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów. Udziałowcami spółki są: Remedium – Doradcy Finansowi Sp. z o.o., fundusz inwestycyjny BIO-MED Investors SA z Wrocławia oraz inwestor prywatny Sylwester Salach. Przedsiębiorstwo jest wyłącznym dystrybutorem lampy kasjerskiej DeCoBa 1085.