Gorące lato bez VAT-u z firmą DCB

Firma DCB – ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów i monet – przygotowała dla swoich klientów gorącą promocję wakacyjną. Od 1 lipca do 31 sierpnia wszystkie szkolenia są tańsze o stawkę VAT. Szkolenia i kursy DCB dotyczą wykrywania fałszywych banknotów i monet różnych walut świata oraz dokumentów tożsamości i firmowych. Dedykowane są zarówno osobom prywatnym, jak również firmom oraz instytucjom finansowym.

Firma DCB zajmuje się dostarczaniem wiedzy i narzędzi niezbędnych do skutecznego wykrywania falsyfikatów znaków pieniężnych i dokumentów. Realizuje swoje cele przede wszystkim za pomocą specjalistycznych szkoleń, podczas których uczestnicy zdobywają fachowe informacje odnośnie falsyfikatów. Ponadto, poznają unikalne zabezpieczenia banknotów i dokumentów oraz dowiadują się, jak sprawdzić ich autentyczność w ciągu 3 sekund. W czasie warsztatów specjaliści przedstawiają najnowsze trendy w fałszowaniu i opowiadają o cechach charakterystycznych fałszywek. Dodatkowo na zakończenie zajęć, uczestnicy otrzymają zaświadczenie lub certyfikat potwierdzający odbycie szkolenia. I to wszystko taniej o 23 proc.

Lato to okres wzmożonej aktywności turystycznej, podróży, wycieczek i zwiedzania. Ale z drugiej strony to także czas obfitych żniw dla fałszerzy. Dlatego zdecydowaliśmy się na wakacyjną promocję naszych szkoleń. Obniżyliśmy cenę warsztatów aż o 23 proc. To doskonała okazja do przeszkolenia swoich pracowników z zakresu wykrywania fałszywych banknotów po dużo niższej cenie. Zachęcam do aplikowania na nasze promocyjne szkolenia” – mówi Sylwester Salach, prezes firmy DCB.

Szkolenia prowadzą specjaliści z firmy DCB – doświadczeni praktycy i szkoleniowcy z ogromną wiedzą z zakresu wykrywania fałszywych banknotów. Zgłoszenia do wzięcia udziału w specjalistycznych warsztatach firmy DCB należy kierować na adres: szkolenia@decoba.pl.