„Najważniejszy w naszym biurze rachunkowym jest klient”

Małopolskie Centrum Finansów i Rachunkowości w Krakowie przedstawiło nową ofertę usług rachunkowych i księgowych dla dotychczasowych i nowych klientów. O zmianach w cenniku rozmawiamy z Grzegorzem Chmurzyńskim z Małopolskiego Centrum Finansów i Rachunkowości – biura rachunkowego w Krakowie o wieloletniej tradycji i pozytywnej opinii klientów.

1. Na czym polega wyjątkowość oferty?

Wprowadziliśmy bardzo korzystne warunki współpracy z naszym biurem rachunkowym. Chcemy, aby klienci mieli świadomość, że są dla nas najważniejsi i zaopiekujemy się ich księgowością w kompleksowy sposób. Tych, którzy zdecydują się na kooperację z nami nagrodzimy miesiącem bezpłatnego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Jesteśmy również dobrym wyborem dla startujących firm, którym pomagamy rozpocząć działalność i proponujemy cennik usług rachunkowych „rosnący” z przychodami firmy. Dzięki temu opłaty nie obciążają młodego przedsiębiorstwa przy trudnych początkach działalności. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, zatem warto porozmawiać z nami i negocjować.

2. Jaki zakres usług księgowych oferuje MCFiR?

Prowadzimy wszechstronną działalność, obejmującą m.in. ewidencję księgową, rozliczanie kadr i płac, prowadzimy pełną księgowość. Służymy także profesjonalnymi konsultacjami oraz doradztwem finansowym. Wspieramy także naszych klientów przy składaniu wniosków o dofinansowanie z funduszy unijnych. Wspieramy rejestrację firm dla nowych przedsiębiorców, jak również audytujemy już działające jednostki.

3. Jakiego typu organizacje obsługujecie?

Obsługujemy zarówno duże firmy, jak też osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą. Dla każdego segmentu klientów jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie dzięki doświadczonym księgowym i ich ciągłej edukacji, śledzeniu zmian w przepisach. Specjalizujemy się również, jako jedno z nielicznych biur rachunkowych, w prowadzeniu księgowości organizacji pozarządowych.

4. Kogo możemy znaleźć wśród klientów biura?

Mamy ponad ośmioletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości, a podczas tego okresu mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma klientami – głównie z Krakowa, Zakopanego, Nowego Targu, Rybnika i Radlina. Większość z nich wciąż korzysta z naszych usług, gdyż są z nich zadowoleni. Myślę, że to najlepszy powód, aby porozmawiać z nami o ofercie i poprosić o dokładniejsze referencje.

5. Jak można się z wami skontaktować?

Najwygodniej wypełnić formularz kontaktowy na www.mcfir.pl, a my oddzwonimy. Na stronie internetowej są także informacje o telefonach oraz mapa pomagająca trafić do biura przy ul. Stradomskiej 11/2 w samym centrum Krakowa.