Lato bez VAT-u z firmą DCB tylko do 31 sierpnia

Jeszcze tylko do końca sierpnia trwa gorąca oferta promocyjna firmy DCB – eksperta w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów i monet. Każdy, kto zdecyduje się w tym okresie na profesjonalne szkolenie z zakresu rozpoznawania falsyfikatów, zapłaci cenę niższą o stawkę VAT.

Profesjonalne warsztaty przeznaczone są zarówno dla osób prywatnych, jak i firm oraz banków znajdujących się w Polsce i za granicą. Podczas szkoleń uczestnicy nie tylko zaznajamiają się z teorią dotyczącą problematyki fałszywych banknotów krążących w obiegu, ale także mają niepowtarzalną szansę przećwiczenia zdobytej wiedzy w praktyce. Profesjonalne zajęcia z zakresu wykrywania falsyfikatów są tańsze o 23 proc. jeszcze tylko do końca sierpnia.

„Nasza wakacyjna promocja cieszy się dużą popularnością wśród klientów firmy DCB. Jednakże zachęcamy kolejne osoby do aplikowania na nasze szkolenia, gdyż wraz z końcem wakacji, tj. 31 sierpnia nasza oferta rabatowa dobiega końca. Kończący się sezon urlopowy to doskonała okazja, aby wysłać swoich wypoczętych pracowników na nasze warsztaty, by ze świeżą wiedzą i umiejętnościami łatwiej było im pracować z gotówką” – zachęca Sylwester Salach, prezes firmy DCB.

Aby zapisać się na specjalistyczne szkolenia organizowane przez spółkę DCB, należy wysłać swoją aplikację na adres: szkolenia@decoba.pl.

Przedmiotem działalności firmy DCB jest dystrybucja profesjonalnej lampy kasjerskiej DeCoBa 1085 wspomagającej codzienną pracę z gotówką oraz organizacja szkoleń w zakresie oceny autentyczności banknotów polskich, walut obcych oraz dokumentów.