Promocja na piątkę firmy DCB

Z początkiem września firma DCB – ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów i monet – rozpoczęła kolejną akcję promocyjną kierowaną do swoich klientów. Od 1 września do 30 listopada 2011 roku co piąta osoba uczestnicząca w szkoleniu z danej firmy odbywa kurs bezpłatnie. Promocja na piątkę dedykowana jest właścicielom firm, którzy zgłaszając większą liczbę osób, otrzymują wyższe rabaty. Oferta dotyczy szkoleń podstawowych z wybranej waluty lub dokumentów.

Firma DCB organizuje specjalistyczne szkolenia z zakresu wykrywania fałszywych banknotów i monet na trzech poziomach zaawansowania dostosowanych do oczekiwań klientów. Kurs podstawowy dedykowany jest przede wszystkim kasjerom sieci handlowych i sprzedawcom, prywatnym przedsiębiorcom, urzędnikom oraz studentom. Etap średniozaawansowany to odpowiednie szkolenie dla kasjerów bankowych oraz kadry kierowniczej wyższego szczebla. Poziom najwyższy – zaawansowany – skierowany jest do kasjerów kantorowych i kas walutowych, a także osób z tytułami kasjera oraz uprawnieniami w tym zakresie.

Programy szkoleń dostosowane są do poziomu wiedzy danej grupy. Tematyka może być bardziej szczegółowa lub scentralizowana na określoną walutę bądź interesujący klienta temat. Na każdym kursie uczestnicy pracują przy użyciu najnowszych lamp kasjerskich, rekomendowanych przez spółkę DCB.

Promocja na piątkę to specjalna propozycja dla firm, które chcą przeszkolić większą liczbę swoich pracowników. Zgłaszając więcej osób, pracodawcy otrzymają wyższy rabat. Takiej okazji nie można przegapić. Serdecznie zachęcam do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą promocyjną”mówi Sylwester Salach, prezes firmy DCB.

Akcja promocyjna firmy DCB trwa od 1 września do 30 listopada 2011 roku. Obejmuje cały wachlarz szkoleń podstawowych, w czasie których uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu rozpoznawania falsyfikatów wybranej waluty lub dokumentów. Aby zapisać się na szkolenia wystarczy wysłać zgłoszenie na adres szkolenia@decoba.pl. Więcej informacji o kursach można uzyskać pod numerem infolinii 801 600 020.

Informacje o firmie:

Firma DCB S.A. jest ekspertem w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów. Udziałowcami spółki są: Remedium – Doradcy Finansowi Sp. z o.o., fundusz inwestycyjny BIO-MED Investors SA z Wrocławia oraz inwestor prywatny Sylwester Salach. Przedsiębiorstwo jest wyłącznym dystrybutorem lampy kasjerskiej DeCoBa 1085. Urządzenie cechuje bardzo wysoki współczynnik wykrywalności fałszywych banknotów i papierów wartościowych. DCB prowadzi również szkolenia dla banków i firm handlowych w tym zakresie.

Firma intensywnie rozwija się i buduje sieci dystrybucji i sprzedaży swoich produktów na terenie całej Polski. Plany rozwojowe spółki przewidują debiut na rynku alternatywnym New Connect w 2011 roku. Do głównych założeń inwestycyjnych spółki należą przede wszystkim dynamiczny rozwój działalności, zdobywanie nowych klientów oraz pozyskiwanie nowych źródeł finansowania.

W marcu 2010 roku firma DCB otrzymała nagrodę „Innowacja Handlu” w kategorii Ochrona i Systemy Zabezpieczeń dla innowacyjnej lampy kasjerskiej DeCoBa 1085. W kwietniu 2010 roku spółka została również wyróżniona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich dla najlepszego produktu prezentowanego podczas Międzynarodowej Wystawy Zabezpieczeń Securex 2010. W styczniu 2011 spółka została uhonorowana prestiżowym Certyfikatem Polish Product w kategorii Firma Roku 2010.

www.decoba.pl