Co piąta osoba szkoli się w DCB za darmo

Promocja na piątkę przedłużona do 31 grudnia 2011 roku. Co piąta osoba uczestnicząca w szkoleniu z danego przedsiębiorstwa odbywa kurs w firmie DCB bezpłatnie.

Firma DCB posiada w swojej ofercie całą gamę szkoleń – począwszy od podstawowych, kilkugodzinnych obejmujących kurs z jednej wybranej waluty, skończywszy na 1-2 dniowych specjalistycznych kursów, które uczą sprawdzania autentyczności pieniędzy kilkunastu walut świata. W trakcie zajęć odbywają się także warsztaty, dzięki którym kursanci zyskują możliwość przećwiczenia w praktyce nowej wiedzy pod okiem fachowca. Ponadto, wyrabiają w sobie odpowiednie nawyki prawidłowej weryfikacji banknotów. Pracownicy firmy DCB – na życzenie klienta – prowadzą szkolenia w każdym miejscu w Polsce.

W związku z dużą popularnością naszej Promocji na piątkę zdecydowaliśmy się przedłużyć ją do końca bieżącego roku. Chcemy, aby jak najwięcej zainteresowanych klientów mogło z niej skorzystać. Promocja na piątkę to propozycja przede wszystkim dla firm, które chcą zapisać na szkolenie większą liczbę swoich pracowników. Zachęcam wszystkich pracodawców do zapoznania się z atrakcyjną ofertą naszej DCB” – mówi Sylwester Salach, prezes firmy DCB.

Akcja promocyjna firmy DCB trwa do końca 2011 roku, tj. do 31 grudnia. Aby aplikować na szkolenia wystarczy wysłać zgłoszenie na adres szkolenia@decoba.pl. Więcej informacji o kursach można uzyskać pod numerem infolinii 801 600 020.

Firma DCB S.A. jest ekspertem w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów. W 2010 roku otrzymała nagrodę „Innowacja Handlu”, była wyróżniona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich, została też uhonorowana prestiżowym Certyfikatem Polish Product w kategorii Firma Roku 2010.