Szkolenia z wykrywania fałszywek dla pracowników salonów samochodowych

Firma DCB, ekspert w dziedzinie wykrywania fałszywych pieniędzy, przeprowadzi serię warsztatów dla osób przyjmujących transakcje gotówkowe, m.in. farmaceutów, kasjerów bankowych i sklepowych oraz urzędników. Już 13 czerwca 2011 roku w Olsztynie szkolenie dedykowane dealerom salonów samochodowych.

Uczestnicy zdobędą specjalistyczną wiedzę dotyczącą banknotów, monet oraz dokumentów świadczących o ich oryginalności. Nauczą się szybkiego odróżnienia oryginału od falsyfikatu.

– Zdecydowaliśmy się na zorganizowanie specjalistycznych szkoleń z zakresu wykrywania fałszywych pieniędzy, gdyż chcemy uświadomić Polakom jak poważnym przestępstwem jest wprowadzanie do obiegu falsyfikatów. Na ten proceder narażone są przede wszystkim osoby przeprowadzające na co dzień liczne transakcje gotówkowe. Nasze najbliższe warsztaty dedykujemy kierownikom salonów i serwisów samochodowych, którzy przyjmują zaliczki od potencjalnych klientów oraz osobom pracującym w dealerskim punkcie kasowym, które mają do czynienia z dużymi kwotami pieniędzy. Wszystkie osoby, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat fałszywych pieniędzy zapraszamy na szkolenia – mówi Sylwester Salach, prezes firmy DCB.

Najbliższe już 13 czerwca 2011 roku (poniedziałek) w siedzibie firmy DCB S.A. przy ul. Kajki 10/12 w Olsztynie. Do 10 czerwca korzystne rabaty. Szczegółowych informacji udziela Pani Emilia Majewska – e.majewska@decoba.pl, lub marketing@decoba.pl, numer telefonu 725 501 006.

Spółka DCB, która jest ekspertem w dziedzinie wykrywania fałszywych banknotów, planuje również kolejne szkolenia dla innych grup zawodowych. Przedsiębiorstwo jest wyłącznym dystrybutorem lampy kasjerskiej DeCoBa 1085, mającej bardzo wysoki współczynnik wykrywalności fałszywych banknotów i papierów wartościowych. W 2011 roku planuje wejść na giełdowy New Connect.