Tanie zakupy w Internecie są w twoim zasięgu

Porównywanie cen produktów, które mamy zamiar kupić, jest naturalnie wpisane w robienie zakupów. Wszystkim nam chyba zdarzyło się powtarzać: „Chodźmy do innego sklepu”, „Sprawdźmy, jaką cenę mają tam”. Internet pozwolił nam wprawdzie na buszowanie po sklepach bez konieczności wstawania z fotela, ale nadal przeszukanie wszystkich ofert zabiera sporo czasu. Trudno się w tym wszystkim zorientować, dlatego właśnie powstały strony nazywane porównywarkami. Wystarczy wpisać w nich interesujący nas produkt i od razu wyskakują różne związane z nim oferty.

Porównywarka cenKonkurencja na rynku porównywarek

Najtaniej.co to nowa porównywarka, która – jak sama nazwa wskazuje – pozwala na znalezienie najkorzystniejszych cen dla przedmiotów, jakie chcemy zakupić. Znajduje się tam cała baza różnego rodzaju asortymentu, który podzielony jest na działy. Wchodząc na główną stronę, widzimy między innymi elektronikę, motoryzację, sprzęty dla domu, kosmetyki, prezenty oraz sporo innych kategorii, z których każda jest dalej podzielona w bardziej precyzyjny sposób. Dla przykładu, dział Motoryzacja zawiera kategorie takie jak m.in. opony, motocykle czy oleje i smary. Po kliknięciu w którąś z nich zostajemy przeniesieni na stronę z ofertami.

Wyszukiwanie i sortowanie

Otwieranie konkretnych działów i kategorii jest jedną metodą wyszukiwania, która przydaje się, jeśli nie do końca sprecyzowaliśmy poszukiwany przez nas przedmiot i chcemy porozglądać się za możliwymi ofertami. Najtaniej.co podpowiada które z nich są najpopularniejsze, co może z kolei świadczyć o ich jakości. Kiedy jednak szukamy czegoś konkretnego, starczy wpisać to w wyszukiwarkę znajdującą się u samej góry strony.

Produkty można sortować pod względem ceny, zwłaszcza jeśli chcemy znaleźć je, zgodnie z nazwą porównywarki, najtaniej. Można też zaznaczyć opcję pozwalającą na pokazanie tylko tych przedmiotów, które zostały stworzone przez konkretnego producenta. Istnieje również możliwość wyszukiwania alfabetycznego. Jako minus można wskazać nie za dużą jak na razie liczbę kategorii, jednak istnieje spora szansa, że porównywarka ta będzie stale rozwijana i stanie się niebawem prawdziwym zagrożeniem dla Skąpca czy Ceneo.