Balerinki – rewolucyjne rozwiązanie dla Twoich stóp

Marka SOXO wprowadziła do swojej oferty nowość w postaci eleganckich, składanych balerinek MISS SOXO, które z łatwością mieszczą się w każdej damskiej torebce.

Baleriny każdego roku królują na światowych wybiegach. To jeden z najwygodniejszych rodzajów obuwia jakie powstały, a to za sprawą miękkiego, wygodnego materiału oraz płaskiej podeszwy.

Innowacyjna metoda składania balerinek spotkała się już z wieloma entuzjastycznymi recenzjami w największych magazynach modowych, przez co uzyskały one aprobatę wielu zagranicznych celebrytek.

W każdej damskiej garderobie powinno znaleźć się obuwie nie tylko ładne i eleganckie, ale również wygodne i praktyczne. Co prawda, kobiety uwielbiają buty na obcasach – dodają szyku, elegancji, pewności siebie – ale nawet najpiękniejsze szpilki potrafią sprawiać ból, a niekiedy nawet stają się zagrożeniem dla zdrowia. Pod koniec całonocnej imprezy, w trakcie długiej podróży, po całym dniu w pracy lub szkole, stopy wołają o pomoc. A kobiety starają się wytrzymać ból, by wciąż wyglądać modnie i seksownie.

Teraz już nie muszą wybierać pomiędzy atrakcyjnym wyglądem a wygodą. Baleriny MISS SOXO to idealne rozwiązanie dla aktywnej, modnej kobiety! Parę stylowych balerinek z łatwością można zwinąć w ekskluzywne etui i zmieścić nawet w najmniejszej torebce. Kiedy stopy powiedzą dość, warto zamienić szpilki na MISS SOXO!

Uniwersalny czarny kolor sprawia, że balerinki MISS SOXO pasują do każdej kreacji bez względu na okazję. Kobiety nareszcie mogą odetchnąć z ulgą mając zawsze przy sobie swoją „awaryjną parę” i uwolnić swoje stopy od szpilek w każdej sytuacji!

MISS SOXO – innowacyjne baleriny z najnowszej kolekcji firmy OTO, z siedzibą w Sopocie, ul. Smolna 1A, tel. +48 58 55 38 851. Dostępne są w sklepie internetowym WWW.SOXO.PL, w sieci drogerii ROSSMANN oraz w sieciach handlowych: PIOTR I PAWEŁ, ALMA, STOKROTKA.

Katarzyna Socha

Specjalista ds. Public Relations

katarzyna.socha@soxo.pl