Bezkompromisowy komfort snu

Hilding Anders europejski lider branży sypialnianej prezentuje nową kolekcję materacy, łóżek tapicerownych oraz akcesoriów do sypialni. Odświeżona oferta, bogata w całkowicie odmienione rodzaje materaców, nowe wzory pokrowców i poszerzoną gamę tkanin obiciowych do łóżek, wyraża troskę firmy Hilding o spokojny i efektywny sen klientów. Zastosowane w produktach Hilding nowatorskie technologie są gwarancją poprawy jakości snu każdego użytkownika.

Nową ofertę Hilding charakteryzuje staranność jej dopasowania do oczekiwań zróżnicowanego odbiorcy. Najważniejsze zmiany to podział oferty materacy na trzy odrębne, wyraźnie wyselekcjonowane kolekcje, różniące się między sobą poziomem zaawansowania technologicznego, rodzajem użytych komponentów, a co za tym idzie jakością. Każda z kolekcji otrzymała własną nazwę – Kolekcja Family, Kolekcja Oryginal i Kolekcja Select – dzięki czemu klient łatwiej będzie mógł rozróżnić oferowane materace. Wyróżnikiem każdej z kolekcji jest także czas gwarancji, odpowiednio jest to 5, 10 i 15 lat.

W każdej kolekcji znaleźć można materace dwustronne kieszeniowe, materace o podwyższonej twardości (nawet w Kolekcji Family uznawanej za najbardziej ekonomiczną), materace piankowe, materace lateksowe oraz materace nawierzchniowe. Różnią się one materiałem wkładu, pokrowcem i stopniem twardości. W kolekcji Original i Select znajdują się także łóżka kontynentalne. Kolekcje wzbogacone są dopasowanymi akcesoriami, bez których nie można wyobrazić sobie dobrego i spokojnego snu – regulowane stelaże, poduszki i podgłówki.

Dodatkowo, w celu nadania materacom Hilding nowego wyrazu i bardziej efektownego wyglądu, zastosowano różne wzory pikowania pokrowców, dodano do niektórych modeli białe lub kolorowe taśmy 3D (taśmy wentylacyjne umożliwiające oddychanie materaca, wpływające na przedłużenie jego żywotności), użyto kolorowych zamków oraz zwiększono wybór rodzajów tkanin obiciowych.

Warto zauważyć, że większość oferowanych w nowej kolekcji materacy charakteryzuje się właściwościami antyalegricznymi, dzięki odpowiednio dobranemu wkładowi oraz pokrowcom wykonanym z włókien przyjaznym alegrikom. Zdecydowana większość materacy ma ściągalne pokrowce, które można wyprać w pralce, co zapewnia większą higieniczność spania. Na jakość materaca i jego żywotność wpływa również kolejna cecha nowych materacy – materac jest dwustronny czyli można go swobodnie odwracać (zalecane jest odwracanie materaca co pół roku).

Materace Hilding Anders dostępne są na polskim rynku od 2001 roku, kiedy to szwecki koncern Hilding Anders Group zdecydował się wejść na polski rynek. Fabryka Hilding zlokalizowana jest w Murowanej Goślinie pod Poznaniem i jest obecnie najnowocześniejszym zakładem produkcyjnym całego koncernu. Z linii produkcyjnych w Murowanej Goślinie schodzi rocznie około 2 mln materacy. Podpoznańska fabryka jest także największą fabryką w koncernie Hilding Anders, rozbudowywana systematycznie przez kilka ostatnich lat zajmuje dziś 40 tys. m2 powierzchni i zatrudnia ponad 600 osób.

www.hilding.pl