Cudowny Świat Nagród – kupuj, pomagaj i wygrywaj

Ruszył wielki konkurs Farmony dla Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religi! Aż do 15 stycznia 2012r. możesz walczyć o atrakcyjne nagrody i pomagać w budowie sztucznej komory serca dla dzieci!

     Zasady konkursu Cudowny Świat Nagród są proste – kupuj, pomagaj i wygrywaj! Co należy zrobić? Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy kupić płytę pt. „Cudowny Świat”, odpowiedzieć na pytanie: „Który utwór z płyty „Cudowny Świat” podobał Ci się najbardziej i dlaczego?” i wybrać nagrodę najlepszą dla siebie.

Każdy, kto weźmie udział w konkursie  i wspomoże Fundację w budowie sztucznej komory serca dla dzieci, ma szansę na jedną z trzech głównych nagród, ufundowanych przez sponsorów konkursu – trzydniowy pobyt dla dwojga w luksusowym Hotelu Business & SPA Farmona w Krakowie, nowoczesny telewizor Samsung LED 40’’ oraz najnowszej generacji laptop marki Toshiba 17,3”.

Kupon konkursowy można wypełnić i wysłać online (www.gmfrk.pl zakładka Konkurs) lub przesłać na adres organizatora w tradycyjny sposób (kupon znajduje się w punktach sprzedaży płyty, na Facebooku oraz na stronie (www.gmfrk.pl zakładka Konkurs).

To jednak nie wszystko! Poza głównymi nagrodami, co tydzień do wygrania czekają zestawy kosmetyków od Farmony, które możesz zdobyć na Facebooku – wejdź na profil Organizatora konkursu (http://www.facebook.com/GMFRKa) i dowiedz się więcej. Każdy kto weźmie udział w konkursach na Facebooku ma szansę  na facebookową nagrodę główną… super voucher do SPA!

            Uwaga ważne! Zakup jednej płyty „Cudowny Świat” upoważnia do wysłania jednego kuponu konkursowego  w Konkursie „Cudowny Świat Nagród- kupuj, pomagaj, wygrywaj!” i do udziału we wszystkich konkursach na Facebooku. Koniecznym warunkiem otrzymania nagrody jest jednak zachowanie oryginalnego paragonu/dowodu zakupu płyty!

            Jeśli jeszcze nie słyszałeś o płycie, o której mowa – przypominamy. To dzieło artystów oraz ludzi mediów i kultury, którzy zjednoczyli siły w ramach akcji „Z Sercem dla Serca” oraz wspaniałej idei ratowania życia małych pacjentów. Album „Cudowny Świat” to kolejny projekt w ramach działań prowadzonych przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. Prof. Zbigniewa Religii w Zabrzu, których celem jest zebranie środków na budowę sztucznej komory serca dla dzieci. Gdy to urządzenie powstanie, dzieci ze złożonymi wadami serca będą miały szansę na dorosłe życie. Płyta dostępna jest m.in. w sieci salonów prasowych Top-Press i Kolporter, sieci sklepów Eko i Neonet oraz na allegro.pl w sklepie Abral, a całkowity dochód z jej sprzedaży wspomaga ten priorytetowy projekt Fundacji. Więcej o płycie na www.gmfrk.pl

Regulamin konkursu dostępny jest w siedzibie Organizatora, GM Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Ślężnej 114/202, 50-111 Wrocław oraz na stronie internetowej www.gmfrk.pl.