Ekonomiczne zmywarki marki Mastercook

Tempo życia jest dziś tak zawrotne, że codzienne mycie naczyń musi odbywać się szybko i sprawnie, a równocześnie nie powinno kosztować zbyt wiele. Modele ZWE-9277X i ZWE-9277 oraz ZWE-9176 i ZWE-9176X marki Mastercook to zmywarki na miarę naszych czasów. Nie tylko pozmywają za nas, ale zaoszczędzą również wodę i energię w tak dużym stopniu, że w porównaniu z popularnymi zmywarkami na rynku, co trzecie mycie dostaniemy gratis.

Ekonomiczne zmywarki marki Mastercook, dzięki wielu innowacyjnym rozwiązaniom, zapewniają nam maksymalne oszczędności. Zużycie wody w jednym cyklu, przez załadowaną do pełna zmywarkę, wynosi zaledwie 11 litrów, a zużycie prądu jest nawet o 20% mniejsze niż w klasie energetycznej A. W porównaniu z popularnymi modelami zmywarek, które zużywają od 16 do 18 litrów wody na cykl, oznacza to, że co trzecie zmywanie mamy gratis!

Program Opti A60 min gwarantuje błyskawiczne zmywanie do czysta. To idealny i jedyny na rynku program codzienny, który zapewnia perfekcyjny rezultat zmywania (A klasa) i suszenia (A klasa), po całym dniu, w zaledwie 60 minut. Takie rozwiązanie znacząco oszczędza czas poświęcany przez nas na obowiązki domowe. Dodatkowo funkcja Ecosensor pozwala zaoszczędzić nawet do 25% wody i energii. Specjalny czujnik sprawdza czystość wody i w przypadku niewielkich zabrudzeń, urządzenie używa jej ponownie. Ekonomiczne zmywarki marki Mastercook pozwalają nam nie tylko odciążyć domowy budżet, ale również lepiej zadbać o środowisko.