Fotokubek to pomysł na prezent

Maskotki do sublimacji

Od 5 lat posiadam swój sklep fotograficzny. Jednak w ostatnich latach ze względu na rozwój fotografii cyfrowej moje przychody znacznie zmalały.

Klienci coraz mniej wywołują zdjęcia w tradycyjny sposób, więcej magazynują na na płytach DVD. Dużo rzadziej wykonują sesje rodzinne.

Ciężko było mi się utrzymać jedynie z z fotografowania na weselach. Kolega poradził mi by nie rezygnować z pasji, jaką jest fotografia, ale pójść z duchem czasu i poszerzyć ofertę swojego sklepu.

Zacząłem szukać w wyszukiwarce hasła hurtownia fotograficzna, aby sprawdzić co oferują obecnie hurtownie fotograficzne i co z tego można by wdrożyć do oferty mojej firmy. Byłem zaskoczony, że tak szybko uda mi się znaleźć odpowiedź, którą okazała się sublimacja.

Na pewno wiele osób nie wie co oznacza wyraz sublimacja, a więc mówiąc w skrócie, sublimacja to skuteczny proces nanoszenia zdjęć na przeróżne materiały, jak np. kubki. Dzięki temu znalezisku jeszcze w tym samym miesiącu w mojej firmie pojawiły się prasy do sublimacji. A moja oferta szybko zwiększyła się na początku o kubki i koszulki, a później również o maskotki i różne gadżety do sublimacji. Od kiedy po okolicy rozniosła się wiadomość o interesujących pomysłach na prezent, które znalazły sie w w mojej ofercie, moja działalność przeżywa drugą młodość!