Kupujemy dla mężczyzny prezent na specjalną okazję

Zakup prezentu dla bliskiego mężczyzny – brata, ojca, męża lub narzeczonego – najczęściej nie stanowi problemu, ponieważ doskonale znamy gust obdarowywanego i wiemy, co go ucieszy. Dodatkowo, przy wyborze prezentu dla kogoś z bliskiej rodziny, możemy pozwolić sobie na prezent bardziej osobisty (np. męską koszulę) lub żartobliwy (zależny od poczucia humoru osoby obdarowywanej).

Jeśli jednak potrzebujemy eleganckiego drobiazgu na specjalną okazję: formalne spotkanie, oficjalne przyjęcie, podziękowanie za współpracę itp., wybór może okazać się trudniejszy. Dlatego przygotowaliśmy poniższą listę pomysłów na elegancki prezent dla mężczyzny (lista produktów przygotowana została na podstawie sklepu internetowego PewienPan.pl):

Skórzany portfel

Powinien być wykonany z naturalnej skóry, z niezwykłą dbałością o detale. Jego atutem będzie duża liczba wewnętrznych kieszeni i zakładek, w których można spokojnie zmieścić nie tylko banknoty i karty kredytowe, ale także wizytówki i dokumenty. Wśród polecanych producentów należy wymienić przede wszystkim marki takie, jak: Pierre Cardin, Renato Balestra oraz Allbatross (wszystkie można zamówić w sklepie męskim PewienPan.pl).

Jedwabna poszetka

To drobny dodatek do stroju, sygnalizujący jednak świetny gust darczyńcy i jego znajomość kanonów męskiej elegancji. Ta niewielka chusteczka, wystająca z przedniej kieszeni marynarki, jest niezbędnym elementem eleganckiego stroju wizytowego. Szczególnie polecamy poszetki White Scissors, wykonane ręcznie z naturalnego chińskiego jedwabiu.