Kwiaciarnia Alhambra w Centrum Handlowym Osowa

Gdzie kupić kwiaty w Gdańsku? Na początku grudnia do grona najemców Centrum Handlowego Osowa w Gdańsku dołączyła kwiaciarnia Alhambra. To już trzeci punkt tej sieci na mapie Trójmiasta. Firma prowadzona jest przez dyplomowanego specjalistę florystyki ds. aranżacji kwiatowej i ogrodowej.

Alhambra to sieć kwiaciarni zlokalizowanych na terenie Trójmiasta, oferująca szeroki wybór roślin sprowadzanych bezpośrednio z Holandii. Firma świadczy również usługi florystyczne oraz prowadzi Centrum Dekoracji Ślubnej, wykonując dekoracje kościołów i sal weselnych oraz zapewniając kompleksową obsługę uroczystości ślubnej. Kwiaciarnia Alhambra to także serwis kwiatowy dostarczający kwiaty na terenie Polski i całego świata.

Pozyskanie nowego najemcy jest wyrazem troski o dobro naszych klientów. Chcemy, aby zakupy w Centrum Handlowym Osowa były kompleksowe, dlatego systematycznie poszerzamy naszą ofertę handlową. Kwiaciarnia Alhambra oferuje swoim klientom szeroki wybór świeżych kwiatów, z których doświadczone florystki przygotowują piękne bukiety na każdą okazję” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Nowa kwiaciarnia w Centrum Handlowym Osowa zajmuje powierzchnię 45 m². Czynna jest w godzinach otwarcia centrum: od poniedziałku do soboty od 9:00 do 21:00, w niedzielę natomiast 9:00-20:00.


A Ty gdzie kupujesz kwiaty w Trójmieście? Skomentuj!