Laur Klienta dla płyt indukcyjnych Evolis marki Mastercook

Płyty indukcyjne marki Mastercook, z największym na rynku polem grzejnym Evolis, otrzymały tytuł „Laur Klienta – Odkrycie 2011”. To kolejne, trzecie już wyróżnienie dla płyt Mastercook, przyznane w oparciu o sondaż popularności produktów.

Celem ogólnopolskiego projektu Laur Klienta jest wyłonienie najlepszych marek, usług i produktów, cenionych przez konsumentów. Jego organizatorem jest  wydawca dodatku Rzecz o Biznesie, ukazującego się w dzienniku „Rzeczpospolita”.

W kategorii „Laur Klienta – Odkrycie 2011” nagrodzono rozwiązanie Evolis, dostępne w płytach indukcyjnych marki Mastercook. Jest to największa na rynku strefa grzejna o wymiarach 40×23 cm. Tak duże pole indukcyjne pozwala komfortowo gotować, swobodnie przemieszczać naczynia na płycie, a dodatkowo używać jednocześnie nawet czterech mniejszych garnków na jednym polu. W najnowszym modelu Double Evolis, zastosowano aż dwie takie strefy, co zapewnia nieograniczone możliwości gotowania.

Nagradzane od kilku lat płyty indukcyjne marki Mastercook zyskują coraz większą popularność wśród klientów. Dzięki temu, w ostatnim okresie, marka osiągnęła pozycję lidera, z udziałem ilościowym 17%  i wartościowym 15,2%, w kategorii płyt indukcyjnych i mieszanych z indukcją (dane GFK Polonia, V-VI 2011 r.).

Oprócz nagrodzonego pola Evolis, marka Mastercook oferuje szereg innych, nowoczesnych rozwiązań w płytach indukcyjnych m.in. dotykowy panel sterowania Cyclic, zapewniający wygodę obsługi urządzenia oraz system kolorowych wskaźników Indulight, gwarantujący kontrolę procesu gotowania. Dużą popularnością cieszą się również płyty w oryginalnym, metalicznym kolorze, który ułatwia utrzymanie czystości,  modele łączące indukcję z gazem, jak również płyty umożliwiające korzystanie z popularnej instalacji o napięciu 230V.

Tegoroczny tytuł „Laur Klienta – Odkrycie 2011” to kolejne wyróżnienie dla produktów AGD marki Mastercook. W 2009 r. piekarniki, płyty gazowe i elektryczne oraz chłodziarko-zamrażarki zostały odznaczone złotym godłem „Laur Klienta 2009”. W 2008 r. nagroda „Laur Klienta” przyznana została płytom gazowym i elektrycznym, dodatkowo płyty indukcyjne uhonorowano godłem „Laur Klienta – Odkrycie 2008”.