Mastercook przedłuża gwarancję na sprzęt AGD i rozdaje prezenty!

Każdy z nas lubi prezenty. Zwłaszcza takie, które pomagają w życiu codziennym. Teraz kupując wolno stojący sprzęt AGD marki Mastercook, na wybrane modele pralek, zmywarek i lodówek, otrzymasz przedłużoną gwarancję – obowiązującą aż 7 lat! Dodatkowo przy zakupie wybranych, promocyjnych urządzeń możesz dostać wydajny grzejnik, wysokiej jakości szybkowar lub funkcjonalną, szklaną deskę do krojenia marki Schott.   

Korzystając z najnowszej promocji marki Mastercook, możesz spać spokojnie! Tylko teraz dzięki 7-letniej opiece gwarancyjnej, marka Mastercook oferuje bezpieczeństwo i komfort użytkowania przez długi czas. Od 1 października br. do 31 stycznia 2012 roku kupując jedną z promocyjnych pralek, zmywarek czy lodówek marki Mastercook otrzymasz aż 7 lat gwarancji na to urządzenie!

Dodatkowo zakup promocyjnych produktów premiowany jest prezentem w postaci grzejnika ceramicznego, idealnego na coraz chłodniejsze wieczory, a w przypadku kuchenek – wysokiej jakości szybkowarem, wyposażonym w kosz wielofunkcyjny. Pierwszych 400 osób, które wybierze kuchenkę z oferty promocyjnej, dodatkowo otrzyma niezwykle wytrzymałą, szklaną deskę do krojenia marki Schott, która dzięki łatwości czyszczenia, idealnie nadaje się do krojenia warzyw oraz mięsa.

W promocyjnym asortymencie marki Mastercook dostępne są m.in. nowe modele pralek ładowanych od frontu oraz od góry, wyposażone w unikalną funkcję Opti A45 min, która zapewnia błyskawicznie czyste pranie w zaledwie trzy kwadranse. Wybrane modele posiadają także m.in. innowacyjny system przechowywania i samodzielnego dozowania detergentów e-Dose, pozwalający na znaczną oszczędność środków piorących.

Szczegółowe informacje o promocjach można znaleźć w wybranych sklepach AGD, na ulotkach promocyjnych oraz na stronie www.mastercook.pl w zakładce „Promocje”.