Meble metalowe na targach mieszkaniowych „Tabela Ofert”

Firma Kart-Map – jeden z czołowych producentów mebli metalowych w Polsce – weźmie udział w targach Tabela Ofert, które odbędą w dniach 9-10 kwietnia 2011 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Podczas wystawy spółka zaprezentuje swój sztandarowy produkt skierowany do klienta indywidualnego – boks garażowy, czyli miejsce do przechowywania wszystkich niezbędnych rzeczy na parkingu podziemnym. Specjalnie na tę okazję firma przygotowała wyjątkową ofertę promocyjną. Osoby, które zdecydują się na zakup boksu garażowego dostaną od Kart-Map 10% rabatu.

Stoisko N11 firmy Kart-Map zlokalizowane będzie w namiocie targowym przed wejściem do Pałacu Kultury i Nauki. W punkcie promocyjnym klienci będą mogli zapoznać się z boksem garażowym oraz dowiedzą się o korzyściach płynących z użytkowania tego produktu. Ponadto pracownicy firmy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące boksu.
Boks garażowy to bezpieczny schowek na wszystkie niezbędne rzeczy do przechowywania na podziemnym miejscu parkingowym. Jego największą zaletą jest ergonomia. Dzięki niej przestrzeń schowka można w pełni dostosować do swoich potrzeb, a także gabarytów i rodzajów przechowywanych materiałów. Boksy garażowe są wymarzonym zakupem dla wszystkich, którzy cenią sobie doskonałe i wygodne rozwiązania.

Boks garażowy

Boks garażowy firmy Kart-map

„Udział w targach to możliwość zaprezentowania naszego produktu szerszemu gronu odbiorców. Jest to doskonała okazja do spotkania i wymienienia się poglądami z klientami firmy Kart-Map. Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy atrakcyjną akcję promocyjną. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia stoiska N11 w namiocie targowym” – mówi Krzysztof Łachacz, właściciel firmy Kart-Map.

Targi Mieszkaniowe „Tabela Ofert” odbywają się od 2004 roku w siedmiu największych miastach w Polsce: w Łodzi, Poznaniu, Gdańsku, Krakowie, Gdyni, Warszawie oraz Wrocławiu. Ich organizatorem jest spółka redNet Media. Każda edycja imprezy cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów.

Firma Kart-Map powstała w 1985 roku i jest jednym z czołowych producentów wysokiej jakości mebli metalowych w Polsce. Spółka posiada w swoim asortymencie około 150 produktów, których odbiorcami są klienci biznesowi. Systematycznie poszerza ofertę i modyfikuje ją pod kątem potrzeb nabywców. Firma oferuje również produkt dla klienta indywidualnego – boks garażowy. Kart-Map dysponuje certyfikatem zintegrowanego systemu zarządzania: Jakość – BHP – Środowisko w zakresie projektowania, produkcji i serwisu metalowych mebli i wyrobów metalowych oraz malowania proszkowego, który został uzyskany w 2001 roku.
www.boksy-garazowe.pl
www.kart-map.com.pl