Nowa linia pralek Mastercook Time Line

Zwykle w najmniej odpowiednim momencie w nasze codzienne życie wkrada się zamieszanie. Na chwilę przed wyjściem do pracy Twoje dziecko wylewa sok na koszulę, którą dopiero włożyłaś. Robisz pranie, gdy okazuje się, że koniecznie dziś trzeba jeszcze jechać do sklepu, apteki i na pocztę. Bez paniki! Dzięki pralkom z linii Time Line na pewno ze wszystkim zdążysz. Najnowsze urządzenia marki Mastercook szybko odświeżą zabrudzoną odzież i skrócą czas prania, gdy wypadnie coś nieprzewidzianego.

Dla dzisiejszych rodzin wspólnie spędzone chwile są na wagę złota. Dlatego tak ważne jest, by sprzęt AGD pozwalał nam wygospodarować więcej czasu dla siebie i bliskich. W najnowszej linii pralek marki Mastercook – Time Line, dostępne są modele, które z powodzeniem sprostają temu zadaniu i pozwolą nam zaoszczędzić cenne minuty. Szeroka gama pralek ładowanych od frontu obejmuje modele o pojemności od 5 do 9 kg, charakteryzujące się bardzo niskim zużyciem wody i energii. W efekcie osiągają one rezultaty, niedostępne innym urządzeniom na rynku.  

Nowe pralki marki Mastercook wyposażone zostały w program do prania codziennego Opti A45 min. Dzięki niemu już w trzy kwadranse dopierają do czysta, zachowując przy tym najwyższą jakość prania i efektywność energetyczną. Modele z linii Time Line wyposażono również w dodatkową opcję Skrócenia czasu prania od 30% do nawet 50%. Pozwala ona w ciągu zaledwie 50 minut wyprać aż 8 kg zabrudzonych ubrań. Nowe pralki posiadają także niezwykle przydatne, krótkie programy do odświeżania ubrań i błyskawicznej przepierki. W zależności od potrzeb i czasu, jakim dysponujemy, możemy więc wybrać cykle trwające na przykład 15 lub 30 minut oraz specjalne programy do prania odzieży czarnej, kolorowej lub koszul. Dzięki najnowszym rozwiązaniom pralki z linii Time Line piorą szybko i precyzyjnie, pozostając przy tym maksymalnie proste w obsłudze. Urządzenia sterowane są dotykowo, a funkcja Memo Activ’ zapamiętuje najczęściej wybierane programy i przy kolejnym programowaniu od razu je podpowiada. Duży otwór załadunkowy i pochylony bęben pozwalają na pełen komfort wkładania i wyciągania prania.  

Wybrane modele z linii Time Line wzbogacono dodatkowymi funkcjami, m.in. pralka PFD-1438 Dose posiada innowacyjny system przechowywania i samodzielnego dozowania detergentów e-Dose, pozwalający zaoszczędzić nawet do 50% środków piorących.      

Więcej na www.mastercook.pl