Nowy wymiar bieli według marki Mastercook

Biel nieodłącznie kojarzy się z czystością i świeżością, a dodatkowo optycznie powiększa przestrzeń i dodaje jej elegancji. Dlatego też jedną z najnowszych propozycji marki Mastercook stanowi niepowtarzalna kuchnia wolno stojąca z białą, szklaną płytą gazową, nawiązująca do aktualnych wnętrzarskich trendów. Model KGE 3495 B FUT idealnie wpisuje się w najmodniejszą obecnie stylistykę, a jednocześnie jest wyjątkowo oszczędny i łatwy do utrzymania w czystości. 

Biel to w ostatnim sezonie jeden z najbardziej pożądanych kolorów w aranżacji kuchennego wystroju. Jest stylowa, elegancka i zarazem neutralna, przez co doskonale komponuje się z innymi barwami. Reprezentacyjna kuchnia KGE 3495 B FUT marki Mastercook z nowoczesnej linii Future, to jedyny dostępny obecnie na rynku model kuchni wolno stojącej ze szklaną płytą gazową, w całości utrzymany w białej stylistyce. Obudowę o śnieżnej barwie połączono z białą płytą ze szkła hartowanego, którą cechuje znacznie większa łatwość czyszczenia niż w przypadku płyt ze stali szlachetnej.

Kuchnia gazowo-elektryczna KGE 3495 B FUT łączy tradycyjne podejście do gotowania z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie ergonomii. Wydajne palniki zapewniają szybkie i energooszczędne gotowanie, przy wykorzystaniu stosunkowo taniego źródła zasilania, jakim jest gaz. Ze względu na swoją multifunkcyjność oraz korzystną cenę, model ten stanowi alternatywę dla zestawu piekarnika i płyty do zabudowy. Z kuchnią KGE 3495 B FUT oszczędzisz więc dodatkowe środki w domowym budżecie, a dzięki jej korzystnym wymiarom, czyli szerokości 50 cm, zyskasz znacznie większą swobodę aranżacji kuchennej przestrzeni.

Marka Mastercook stworzyła elegancką białą kuchnię KGE 3495 B FUT przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, gwarantujących optymalną wygodę użytkowania. Szkło hartowane firmy Schott, z którego wykonano płytę gazową, jest wyjątkowo wytrzymałe na uszkodzenia. Natomiast pokrywająca wnętrze piekarnika, specjalna powłoka Top Slide jest bardziej odporna na zabrudzenia niż tradycyjna emalia. Piekarnik wyposażony został w 9 różnych funkcji, w tym szybkie nagrzewanie piekarnika – Booster, a także drabinki ułatwiające wysuwanie wkładów. Pełen komfort obsługi zapewnia programator elektroniczny sterowany dotykowo, który również bardzo łatwo zachować w czystości.