Odkryj swój styl z Centrum Handlowym Osowa

Już 3 września w oliwskim ZOO w Gdańsku odbędzie się urodzinowa impreza Radia Plus z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Podczas eventu zaplanowano konkurs „Jesienna Szafa” organizowany przez Centrum Handlowe Osowa. Zadaniem uczestniczek będzie skompletowanie jesiennej garderoby. Do dyspozycji Pań będą ubrania marek Aryton, Jacqueline Riu oraz Olimpia, dostępnych w CH Osowa.

W konkursie „Jesienna Szafa” wezmą udział trzy panie wybrane spośród zgromadzonej widowni. Każda z nich będzie musiała stworzyć najbardziej pasującą do jej typu urody jesienną kreację wykorzystując dostępne ubrania. W ten sposób powstaną trzy niepowtarzalne stylizacje, które zostaną ocenione przez trzyosobowe jury w składzie: przedstawiciele CH Osowa i Radia Plus oraz stylistka Grażyna Paturalska.

Każda kobieta chce dobrze wyglądać, jednak nie zawsze wie, w czym jest jej najlepiej. Z pomocą przychodzi konkurs Jesienna Szafa, który pozwoli wydobyć naturalne piękno Polek kryjące się za źle dobranymi ubraniami. Jestem pewna, że udział w konkursie sprawi, że każda uczestniczka spotkania będzie wiedzieć, jak się ubrać, a przez to poczuć się wyjątkowo” – mówi stylistka Grażyna Paturalska.

Dla wszystkich uczestniczek przewidziano atrakcyjne nagrody pieniężne. Zwyciężczyni otrzyma kartę podarunkową o wartości 200 zł na zakupy w Centrum Handlowym Osowa. Autorki pozostałych stylizacji dostaną 100 zł. W zabawie nie ma przegranych – każda Pani zejdzie ze sceny z wartościowym upominkiem.

„Zapraszamy wszystkie Panie do udziału w konkursie Jesienna Szafa. To nie tylko świetna zabawa, ale także możliwość zdobycia fachowej porady stylistki i atrakcyjnej nagrody pieniężnej. Jesteśmy pewni, że każda z uczestniczek stworzy niepowtarzalną stylizację z wykorzystaniem ubrań marek Aryton, Jacqueline Riu oraz Olimpia. Naprawdę warto przyjść do oliwskiego ZOO w sobotę 3 września i spróbować swoich sił jako trendsetterkazachęca Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Impreza w oliwskim ZOO odbędzie się w sobotę 3 września w godzinach od 11:00 do 16:00. Oprócz konkursu „Jesienna szafa”, na gości czekają także inne atrakcje m. in. zajęcia plastyczne dla dzieci, gry i zabawy sportowe oraz pokazy taneczne. Wydarzenie organizowane jest przez Radio Plus Gdańsk.

Informacje o firmie:

Centrum Handlowe Osowa to jedno z pierwszych centrów handlowych w Trójmieście. Zlokalizowane jest przy Obwodnicy Trójmiasta, przy trasie będącej przedłużeniem autostrady A1 i prowadzącej na Hel (droga krajowa S6), co świadczy o dobrym skomunikowaniu obiektu oraz łatwym i szybkim do niego dostępie. Na terenie centrum znajduje się największy w Trójmieście hipermarket REAL oraz 68 butików i punktów usługowych. CH Osowa to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi oraz osobom niepełnosprawnym. Nowoczesna strefa restauracyjna z darmowym dostępem do bezprzewodowego internetu idealnie nadaje się na spotkania biznesowe oraz dla osób będących w podróży.

Właścicielami Centrum Handlowego Osowa są firmy: Bam Poland Sp. z o.o., należąca do funduszu PCEF zarządzanego przez Pradera Polska oraz Oik Gdańsk Retail Project Sp. z o.o.