Produkty licencyjne UEFA EURO 2012 – Real oficjalnym hipermarketem

Dziesiątki produktów licencyjnych UEFA EURO 2012™ już w Realu! W październiku sieć Real podpisała umowę z UEFA, na mocy której została oficjalnym hipermarketem sprzedającym produkty licencyjne UEFA EURO 2012™.

Guy-Laurent EPSTEIN, dyrektor Marketingu i Eventów UEFA, podpisanie umowy z siecią Real uzasadnia: „- Real to ogólnopolska sieć sprzedaży oferująca szeroki wybór produktów przemysłowych jest w stanie odpowiednio wyeksponować produkty licencyjne z wielu kategorii oraz zapewnić stosowną oprawę marketingową”. Natomiast Rafael Gasset, prezes sieci Real, zwraca uwagę na wyjątkowość wydarzenia: „- Współorganizacja Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej to wielkie wyróżnienie dla Polski. Cieszę się, że my, jako sieć handlowa, po części także w tych przygotowaniach uczestniczymy. Dołożymy wszelkich starań, by efekty usatysfakcjonowały naszych klientów”.

Real jako oficjalny hipermarket sprzedający produkty licencyjne wprowadził już do sprzedaży dziesiątki produktów, zaproponował udział w specjalnych konkursach z wyjątkowymi nagrodami, eventy tematyczne w marketach. Kolejne atrakcje w przygotowaniu!