SoloStocks w Brazylii z serwisem premium do promocji online katalogów produktów

SoloStocks jest portalem kupna i sprzedaży produktów od firm dla firm (B2B). Jako rynek elektroniczny SoloStocks oferuje usługi dla producentów, hurtowników, dostawców i sprzedawców, którzy chcą profesjonalnie sprzedawać produkty w internecie. Teraz Solostocks odnotował sukces w Brazylii. Od marca dodano tam zakres usług premium.

Brazylia, rozwijający się rynek

Podążając za światowymi trendami, pokazującymi wiele możliwości biznesowych w Brazylii, SoloStocks.com z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku online, uruchomił usługę premium w tym rozwijającym się biznesowo kraju.

Brazylia jest obecnie jednym z najbardziej interesujących miejsc do prowadzenia działalności handlowej przez firmy hiszpańskie jak i nie tylko, dzięki swojemu potencjałowi wzrostu i niedużemu wpływowi kryzysu na rynek brazylijski.

Najbardziej atrakcyjne dla firm zachęconych sprzedażą swoich produktów na brazylijskim rynku za pośrednictwem SoloStocks Brazylia jest możliwość handlu wewnętrznego na rynku krajowym z ponad 190 milionami mieszkańców i PKB $10,470 dolarów USD na mieszkańca, dzięki której znajduje w czołówce, tuż za Stanami Zjednoczonymi, Chinami, Japonią, Niemcami, Francją, Wielka Brytania i Włochami.

Promocja i narzędzia marketingowe online

Dla wszystkich przedsiębiorstw z katalogiem produktów, które ogłaszają się lub chciałyby ogłaszać się online, Solostocks oferuje idealne rozwiązanie dostarczając odpowiednie strategie marketingowe w celu zwiększenia sukcesu swoich klientów w internecie uzyskujących więcej sprzedaży i kontaktów jednoczesnym zmniejszeniem kosztów promocji.

SoloStocks Internacional zdobył podwójny cel dzięki znajomości strategi promocji online i bogatego doświadczenia na rynkach zagranicznych, i tak od roku 2008 wypromowano ponad 1.000.000 produktów, opublikowanych w 12 krajach w których funkcjonuje.

Dzięki temu, SoloStocks.net zmienił się w generator możliwości biznesowych dla wszystkich firm z katalogiem produktów które potrzebują solidnej strategi marketingowych online.

Więcej informacji na stronie: http://www.solostocks.com.br/premium

Osoba do kontaktu:

Soledad Chianese
Responsable de Marketing Global
Comercio Digital S.A.
www.solostocks.net
+34 938 023 228
Avda. Alcalde Barnils, 64-68, Módulo A, 4ª /
(08174) St. Cugat del Vallès  / Barcelona, España.