Tytatanowe zegarki Citizen

Tytan jest jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów na świecie. Używany w wielu rożnych dziedzinach, doskonale nadaje się także do produkcji zegarków. Niemal każda uznana na świecie marka zegarmistrzowska ma w swojej ofercie kolekcję zegarków tytanowych, tak samo jest z japońską marką Citizen. Ten dobrze znany na europejskim rynku producent specjalizuje się w pięknych, zaawansowanych technicznie zegarkach damskich i męskich, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

W kolekcji Citizen Tytan znaleźć można modele bardzo różnorodne – duże lub małe, o mniej lub bardziej zaawansowanych funkcjach. Jednak ich wspólną cechą jest solidna, wykonana z tytanu bransoleta i koperta. Materiał ten jest nie tylko bardzo wytrzymały i odporny na korozję. Charakteryzuje się także właściwościami hipoalergicznymi, dzięki czemu zegarki tytanowe mogą nosić osoby o skórze wrażliwej i podatnej na reakcje uczuleniowe. Charakterystyczny wygląd tytanu sprawia, że zegarki te pięknie prezentują się na ręce i z pewnością pomogą właścicielowi wrócić na siebie uwagę.  Marka Citizen w swoich czasomierzach stosuje dwojaki rodzaj mechanizmów. Dostępne są tu nowoczesne i praktyczne zegarki o mechanizmach automatycznych, lub ekologiczne mechanizmy kwarcowe Eco-Drive. Bez względu na to, na który z nich się zdecydujemy, dają one pewność bezawaryjnego działania i bardzo dużej precyzji pomiaru.

Wybór konkretnego zegarka z serii Citizen Tytan nie będzie już jednak tak prosty. Producent przygotował wiele ciekawych modeli w różnych kategoriach cenowych. Dobry zegarek tytanowy z mechanizmem kwarcowym kupić można już za około 500zł. Dla osób wymagających więcej, idealne będą modele o eleganckim, nowoczesnym designie i szeregu przydatnych dodatków, takich jak datowniki, stopery, chronografy lub pierścienie antyrewersyjne. Wszystkie zegarki w kolekcji doskonale zabezpieczono przed wilgocią. Wodoszczelność na poziomie od 50 do 100m, chroni mechanizmy przed większymi nawet zachlapaniami, a przypadku większych wartości, umożliwia nawet pływanie i nurkowanie z zegarkiem.