Kurs niemieckiego za darmo z Tweeba.pl

Nowa aplikacja mobilna na smartfony i tablety do nauki języka niemieckiego autorstwa krakowskiego start-upu Tweeba.pl właśnie ujrzała światło dzienne. Tuż po jej wydaniu znalazła się w TOP 30 najchętniej pobieranych aplikacji edukacyjnych na platformie Android.

Instalacja aplikacji „Ucz się języka niemieckiego” na smartfonie lub tablecie z systemem operacyjnym Google pozwala na łatwą i przyjemną naukę języka naszych sąsiadów. Co ważne, aplikacja jest całkowicie bezpłatna – nie trzeba kupować kolejnych lekcji, jak ma to miejsce w wielu konkurencyjnych rozwiązaniach. Dzięki temu program od razu po publikacji markecie Google Play znalazł się wśród trzydziestu najchętniej pobieranych apek mobilnych w kategorii Edukacja.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy pomóc w nauce kolejnego z języków obcych – mówi Grzegorz Pękała z firmy Tweeba, tworzącej aplikacje mobilne. – Tym razem ułatwiamy przyswojenie słówek i zwrotów w języku niemieckim. Wyrażenia posegregowane są w lekcje, dzięki czemu można uczyć się sukcesywnie, we własnym tempie. Treści odczytywane są przez lektora, co umożliwia poznanie poprawnej wymowy.

Opcja wstępnego ukrywania znaczenia słów pomaga w zapamiętywaniu, podobnie jak tryb losowania słówek i test. Szczegółowe informacje o aplikacji dostępne są bezpośrednio w markecie https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.tweeba.mobile.learning.german