Sklepy internetowe nazwa.pl w pełni responsywne

Rozwinięcie biznesu w sieci może być coraz prostsze, szczególnie z sklepem internetowym Sklepicom, który od dzisiaj jest responsywny. Warto wykorzystać ten trend, bo już 46% użytkowników internetu w Polsce robi zakupy w sieci (raport „E-commerce w Polsce 2014”, Gemius).

Sklep Internetowy responsywny

Responsywność (RWD – responsive web design), czyli dostosowanie się strony www do urządzenia, na jakim jest ona oglądana, to z jednej strony możliwość sprawnego zarządzania sklepem internetowym na każdym urządzeniu. Nieważne czy z komputera, laptopa, tableta czy smartfona, skutecznie i szybko można obsłużyć zamówienia klientów. Z drugiej strony to także wygoda i ułatwienia zakupów klientom.

„Dzięki większej dostępności samego panelu sklepu internetowego Sklepicom, jeszcze bardziej podniesie się jakość obsługi. Szybsza reakcja na zapytania klientów, czy spływające zamówienia powinny przełożyć się na pozytywne relacje z kientami i przyspieszenie realizacji zamówień”. – mówi Łukasz Żur, Menedżer Produktu w nazwa.pl – „Dla każdego prowadzącego biznes ważne jest, aby znać i monitorować poczynania konkurencji. Dlatego w nowej wersji Sklepicomu dostarczamy także integracje z gemiusShopMonitor, która pozwala na analizę efektywności sklepu internetowego na tle konkurencji z danej branży” – dodaje Żur.

Oprócz tego, Sklepicom od nazwa.pl przekazuje kupującym (w cenie sklepu) certyfikat nazwaSSL, regulamin sklepu, domenę, hosting, instalację nowych wersji oraz bieżące wsparcie konsultantów i grafików.

Według badań, rośnie znaczenie urządzeń mobilnych w zakupach – aż 35% kupujących wykorzystuje je na jednym z etapów zakupów (źródło: Raport E-commerce w Polsce 2014, Gemius). Dlatego warto prezentować swój biznes w technologii RWD. Więcej o naszym oprogramowaniu dla sklepów internetowych Sklepicom: www.nazwa.pl/sklepy-internetowe