Szkolenie internetowe – Analizy i raportowanie w małej firmie

Właściciel firmy i menedżerowie muszą mieć właściwą informację we właściwym czasie. Inaczej raczej nie podejmą dobrej decyzji. O tym, jak otrzymywać takie raporty na podstawie swoich systemów informatycznych dowiemy się 25 października 2011 (wtorek) o godzinie 11:00 na szkoleniu online firmy Comarch z Krakowa pt. „Szybki dostęp do potrzebnych informacji. Analizy i raportowanie w małej firmie”.

– Pokażemy skuteczne narzędzia informatyczne, które zamienią generowane przez każdą firmę dane w cenne informacje, charakteryzujące sytuację ekonomiczną prowadzonego biznesu. Pokażemy jak uzyskać raporty, zestawiania i analizy, przyspieszając i usprawniając tym samym proces podejmowania decyzji – mówi Łukasz Żur, Bussines Development Manager MSP. – Wskażemy, jak sprawdzić efektywność różnych kanałów sprzedaży i odpowiemy na pytanie: ile dokładnie zarabia Twój biznes.

W praktyce nadmiar informacji może być tak samo szkodliwy, jak jej niedobór, dlatego wskazane zostaną sposoby radzenia sobie z szumem informacyjnym. Zaprezentowane zostanie także rozwiązanie IT z zakresu Business Intelligence (BI). Dzięki niemu możliwe jest sprawne łączenie, selekcja i czytelna prezentacja informacji pochodzących z baz danych firmy, np. z oprogramowania dla biur rachunkowych, systemów do wystawiania faktur czy przyjmowania towarów do magazynu.

Podczas szkolenia internetowego eksperci pokażą także jak odnajdywać w danych informacje o najbardziej zyskownych klientach, najbardziej kosztownych działach firmy czy też przeprowadzać symulacje wprowadzania nowego kanału sprzedaży.

Więcej o szkoleniu na temat systemu BI i analizy informacji w małej firmie na www.SzkoleniaMSP.Comarch.pl