UNIT4 TETA wprowadza na rynek nowy produkt

Pakiet TETA Constellation zostanie uzupełniony o kanał dostępu online dzięki nowemu systemowi TETA Galactica, którego premierę wrocławski producent planuje na wiosnę 2012 roku.

Oprogramowanie TETA Glactica przeznaczone będzie dla firm, które posiadają już efektywnie działający system klasy ERP i chcą zrobić kolejny krok w rozwoju swojej firmy.

We wszechświecie galaktyka wraz z konstelacją tworzą przestrzenie nakładające się na siebie i przenikające się wzajemnie. Taki układ odzwierciedla zależność pomiędzy flagowym produktem UNIT4 TETA – pakietem ERP TETA Constellation a TETA Galactica, który to pakiet nie stanowi alternatywy dla TETA Constellation, a wyłącznie uzupełnia funkcjonalności oprogramowania. Pakiet TETA Galactica będzie oferowany wraz z systemami TETA Constellation i będzie z nimi w pełni zintegrowany.

Produkt dedykowany jest średnim i dużym firmom, w których zachodzi potrzeba wykonywania operacji typu front-office oraz self-service, usprawniających komunikację i współpracę między pracownikami, klientami, partnerami oraz zarządzanie wiedzą i informacją w ramach organizacji. Pakiet docelowo pozwoli obsłużyć nowe procesy biznesowe z obszaru HR, Finanse, Business Intelligence, Logistyka, CRM, Produkcja.

Jedną z ważniejszych zalet wdrożenia rozwiązań webowych będzie możliwość użytkowania systemu przez wszystkich pracowników w firmie. Do tej pory pakiet ERP z uwagi na bezpieczeństwo i sposób licencjonowania pozwalał na dostęp do informacji tylko niektórym użytkownikom. – mówi Tomasz Dobrzański, Dyrektor produktowy w UNIT4 TETA.

Dzięki najnowszym technologiom webowym zatwierdzanie dokumentów w workflow, planowanie czasu pracy, monitorowanie postępu prac, czy wystawianie różnego rodzaju wniosków będzie możliwe w trybie online z poziomu przeglądarki internetowej bez konieczności instalowania i aktualizowania oprogramowania biznesowego na komputerze użytkownika, co definiuje nowy sposób komunikacji i współpracy biznesowej.