UNIT4 utrzymuje pozycję lidera na rynku ERP w Szwecji

UNIT4 podpisał wiele dużych kontraktów na wdrożenie Agresso Business World w ostatnich 16 miesiącach, w tym dla centrum danych Enaco i wielu innych znanych szwedzkich organizacji m.in. The Swedish Church, Bonnier, Viking Line, Onoff, PRI Pensionstjänst, Skogskoncernen Södra, and Världsnaturfonden WWF. Badanie ponad 4000 firm plasuje Agresso na 1. miejscu, jeśli chodzi o udział w rynku.

UNIT4, światowy lider wśród dostawców oprogramowania biznesowego dla organizacji BLINC (Bsiness Living IN Change) ogłosił, że jego pozycja jako lidera ERP w Szwecji została potwierdzona w niezależnym badaniu 3,773 pracowników działów IT i finansów szwedzkich firm oraz organizacji zatrudniających 50 osób i więcej.

Badanie przeprowadzone przez firmę badawczą DataDIA, prezentuje 25 systemów najpopularniejszych pod względem satysfakcji użytkownika oraz 15 posiadających największy udział w szwedzkim rynku. Raport można pobrać w języku szwedzkim. Ukazuje on, że Agresso Business World jest najbardziej popularnym systemem z udziałem w rynku w wysokości 8,54%.

Agresso Business World osiąga również wysokie wyniki w kategorii satysfakcji klienta, osiągając między 3,8 a 3,9 na skali satysfakcji od jeden do cztery. Jedynie systemy, które osiągnęły między trzy i cztery są klasyfikowane w rankingu. Badanie pokazuje również, że wdrożenia Agresso to 11% wszystkich nowych systemów zaimplementowanych w Szwecji w ciągu ostatnich 16 miesięcy.

Stig Kjønstad, Dyrektor Zarządzający, UNIT4 Agresso AB mówi: – Wyjątkowa architektura Agresso Business World wyróżnia je spośród konkurencyjnych rozwiązań ERP, zyskując szerokie uznanie dzięki umożliwianiu zmian w trakcie trwania i po implementacji bez typowych zewnętrznych kosztów i usług IT, za które firmy płacą ogromne sumy każdego roku. Nasi klienci w Szwecji nazywają to biznesową elastycznością, którą traktują jako naszą wyjątkową zaletę konkurencyjną i polecają nas innym.