Promocja felg aluminiowych w serwisach Driver Polska

Driver Polska proponuje nową promocję felg aluminiowych – do końca czerwca można taniej zakupić felgi AEZ, DEZENT i ENZO. Ciekawostką jest konfigurator, który pozwala wirtualnie dobrać rozmiar i wygląd felgi, a efekt metamorfozy samochodu zobaczyć na wizualizacji.

Montaż felg może zmienić oblicze samochodu, nadając indywidualny i niepowtarzalny charakter. Można usportowić lub zdynamizować wygląd auta, a także zwiększyć odporność samochodu na korozję, na zużycie i różnice temperatur oraz zwiększyć dopływ powierza do układu hamulcowego.

Konfigurator jest wygodnym narzędziem, które pomaga wirtualnie dobrać felgę do marki i modelu samochodu. Po wprowadzeniu danych auta do konfiguratora, kierowca otrzymuje zestaw proponowanych felg, opatrzonych niezbędnymi informacjami, z których może wybrać najbardziej odpowiednie do swojego pojazdu. Za pomocą aplikacji można zobaczyć zdjęcie samochodu w odświeżonej odsłonie.

Sieć Driver Polska to ponad 80 profesjonalnych serwisów opon w Polsce, z których każdy wykonuje kompleksowe usługi wyważania kół i montażu opon. Wszystkie zrzeszone firmy posiadają w ofercie duży wybór opon i felg czołowych producentów.