Nowe apki językowe i do nauki dzieci od Tweeba

Krakowski start-up Tweeba wydał właśnie nowe aplikacje mobilne na urządzenia przenośne typu smartfon i tablet. W markecie Google Play (Android) pojawił się program „Pierwsze Słowa – Nauka Dzieci” oraz odświeżone wersje znanych i lubianych apek do nauki języków.

Aplikacja Nauka dzieci

Wraz z nowym semestrem w szkołach i na uczelniach, pokazały się nowe aplikacje od zespołu Tweeba. – Dla osób uczących się języków przygotowaliśmy aktualizacje multimedialnych kursów do nauki języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i włoskiego – mówi Grzegorz Pękała z Tweeby. – Wydaliśmy także odświeżone rozmówki językowe oraz wprowadzamy nowość – program do nauki słów dla dzieci.

„Pierwsze Słowa – Nauka Dzieci” (https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.tweeba.mobile.edumobile) to premierowa aplikacja z serii publikacji w ramach projektu edukacyjnego EduMobi.org. Pod tym szyldem wydawane będzie oprogramowanie pomagające w nauce różnych przedmiotów w szkole oraz w edukacji przedszkolnej. – Z entuzjazmem przyjęto naszą aplikację „English for Kids”, która za pomocą obrazków i lektora naucza najmłodszych języka angielskiego. Postanowiliśmy rozwinąć tą gałąź aplikacji – dodaje Pękała.

Wszystkie aplikacje dostępne są poprzez profile Tweeba w marketach:
Google Play: https://play.google.com/store/apps/developer?id=Tweeba
Windows Phone: http://www.windowsphone.com/pl-PL/store/publishers?publisherId=Tweeba

Tweeba zajmuje się rozwojem własnych aplikacji mobilnych oraz tworzeniem oprogramowania na indywidualne zamówienie klientów. Jest wydawcą „Ucz się języka angielskiego”, z której korzysta już ponad sto tysięcy Polaków. Firma młodych programistów z Krakowa zdobyła łącznie już ponad 400 000 użytkowników dla swoich aplikacji mobilnych.