Mintia.com to nowy start-up crowd marketing

Wystartował innowacyjny portal www.mintia.com. To rewolucyjna platforma, skupiająca oryginalne projekty graficzne, tworzone na zamówienie przez grafików z całego świata. Stanowi źródło niewyczerpanych pomysłów, z których skorzystać może każdy. Mintia.com nie ogranicza się tylko i wyłącznie do dostarczania projektów logotypów, reklam, czy wizytówek. Dzięki portalowi każdy może liczyć na kompleksowe przygotowanie wszystkich materiałów promocyjnych, których aktualnie potrzebuje dla siebie, swojej Firmy, czy swoich Klientów.

Dla twórców i firm

Mintia.com, to portal dla twórców i nabywców. Twórcom daje nieograniczone możliwości rozwoju i zarobku, nabywcom swobodną możliwość wyboru prac spośród tych znajdujących się w serwisie. To platforma, dzięki, której twórcy swobodnie i bez skrępowania mogą brać udział w kreatywnych konkursach, organizowanych przez portal. Każdy konkurs ma wyraźnie określony deadline dostarczenia materiałów, szczegółowe wytyczne dotyczące stworzenia konkretnego projektu oraz określoną stawkę za jego realizację. Na zwycięzców konkursu czekają nagrody pieniężne i wdrożenie projektów w życie.

Marketplace i crowd marketing

Mintia.com, to nie tylko tworzenie projektów i udział w konkursach. To także miejsce, w którym można pokazać portfolio, sukcesywnie je budować, a wybrane projekty sprzedawać dzięki sklepowi internetowemu, który znajduje się na portalu. W Marketplace wszystkie pliki źródłowe są prawnie chronione, a potencjalni kupcy mają wyłącznie dostęp do zabezpieczonych znakiem wodnym, plików podglądowych.

– Mintia.com twórcom daje nieograniczone możliwości zarobku, rozwoju zawodowego m.in. dzięki tworzeniu portfolio oraz kontaktom z Klientami, co wpływa pozytywnie na ich pozycję zawodową oraz ich konkurencyjność w branży – mówi Przemysław Stanisz, Managing Director www.mintia.com. – Nabywcom zaś gwarantuje możliwość wyboru najlepszych projektów, spośród tych, które znajdą się w serwisie za dokładnie taką cenę jaką chcą zapłacić. Portal zapewnia także dostęp do wybranych projektów na każdym etapie ich tworzenia, przez co nabywca finalnie otrzymuje taki produkt, jakiego oczekuje, ponieważ sam może uczestniczyć w procesie jego tworzenia.

Rozwój portalu mintia.com można na bieżąco śledzić na profilu FB pod adresem www.facebook.com/MINTIAcom