Gdzie zjeść w Krakowie?

Jeżeli poszukujesz dobrego jedzenia w Krakowie, możesz wybrać drogą restaurację lub skorzystać z tańszych opcji. Dobrym pomysłem jest bar mleczny, stołówka kampusu uniwersyteckiego lub skorzystanie z promocji w serwisach zakupów grupowych oraz Karty na Plus. Sprawdźmy kilka propozycji.

Tanie jedzenie z Kartą na Plus

Jeżeli mieszkasz w czasie wizyty w Krakowie poza centrum miasta, możesz rozważyć skorzystanie z uczelnianego bistro Uniwersytetu Jagiellońskiego w kampusie na Ruczaju, ul. Gronostajowa 7. Działa tam Smocze Jadło, które oferuje dania na miejscu, jak i catering na terenie całego Krakowa. Stołówka ma bogatą ofertę śniadań i obiadów, codziennie przyrządzanych z wysokiej jakości produktów. Działa też kawiarnia.

W przypadku gdy mieszkasz w centrum lub interesują Cię głównie Rynek Główny i Kazimierz, warto zainwestować w Kartę na Plus. Jest to karta z rabatami, z których większość ma konstrukcję – „jedno danie za pełną opłatą, drugie danie za 1 zł”. Katalog restauracji, które biorą udział w akcji, jest tutaj. Kupić ją możesz szybko przez sklep internetowy. Zwróci się już przy weekendowym pobycie w grodzie Kraka.