Wspólne gotowanie marki Mastercook i Piotra Kucharskiego

We wrocławskim Browarze Mieszczańskim uroczyście otwarto studio kulinarne Piotra Kucharskiego. Piotr Kucharski jest zwycięzcą II edycji show „Gotuj o wszystko”, emitowanego w telewizji TVN. W nowo powstałej pracowni organizowane będą różnego rodzaju warsztaty, podczas których będzie można się dowiedzieć oraz nauczyć jak przygotować dania charakterystyczne dla kuchni z całego świata.

Studio w sprzęt AGD, który dzięki wielu innowacyjnym rozwiązaniom pozwoli uczestnikom szkoleń na łatwe i przyjemne przygotowywanie najróżniejszych potraw, wyposażyła Marka Mastercook.

„W Polsce jest niewiele miejsc, gdzie można uczyć się, jak gotować smacznie i zdrowo. Dlatego też wspólnie z marką Mastercook ruszamy z programem dedykowanym wszystkim pasjonatom i miłośnikom dobrej kuchni. Ma on na celu pokazanie, jak można celebrować jedzenie, cieszyć się nim oraz uczyć, jak wygląda zbilansowana dieta. W nowo otwartym studio organizować będziemy różnego rodzaju warsztaty kulinarne prezentujące m.in. kuchnię indyjską czy włoską. Już dziś serdecznie zapraszam do wspólnego gotowania” mówi Piotr Kucharski.

Podczas otwarcia, na które przybyło łącznie ok. 300 osób, odbył się m.in. pokaz gotowania oraz warsztaty pieczenia chleba z aktywnym udziałem licznej grupy uczestników imprezy. Zebrani goście mogli także poznać tajniki fotografii i stylizacji kulinarnej. Wszystkie potrawy zostały przygotowane przy pomocy urządzeń AGD marki Mastercook, w tym najnowszego piekarnika z funkcją Master Chef, która automatycznie dobiera najlepszy sposób pieczenia i płyty indukcyjnej z rozwiązaniem Evolis, czyli największą strefą do gotowania na rynku. Wielkiemu gotowaniu towarzyszył jarmark z udziałem regionalnych producentów żywności, podczas którego można było spróbować najlepszych lokalnych przysmaków m.in. miodu, warzyw i wędlin.