Kursy angielskiego dla Mamy i dziecka w Opolu

Czy mając dziecko, nie można się rozwijać?! Bzdura. Każda Mama dobrze wie, że w przypadku rodzica kariera zawodowa to kwestia dobrej logistyki. Dlatego warto pomyśleć o kursie angielskiego dla Mam z dziećmi w Szkole Języków Obcych COSMOPOLITAN w Opolu.

Kurs MUM & BABY CLUB (dla matek z dziećmi do drugiego roku życia) został stworzony z myślą o Mamach, które nie mogą na dłużej rozstawać się ze swoimi pociechami, z uwagi na częste pory karmienia, bądź też dlatego, że nie mają komu powierzyć opieki nad nimi w czasie lekcji.

Na kurs można przyjść z dzieckiem, bo szkoła zadbała o stworzenie komfortowych warunków dla obojga. Przez cały czas dostępny jest m.in. przewijak, podgrzewacz do butelek, zabawki. Nie trzeba więc przywozić ich ze sobą. Dzieci w wieku do dwóch lat są razem z Mamami, na ich kolanach bądź specjalnie przygotowanych matach.

MUM & BABY CLUB to w pełni profesjonalny kurs językowy, okazja do spotkań z innymi mamami i wymiany doświadczeń.

Można też przyjść na kurs języka angielskiego dla Mam z dziećmi w wieku 3-6 lat. ENGLISH FOR MY MUM & ME pozwala rodzicowi i jego maluchowi uczyć się w odpowiednim dla siebie towarzystwie i także pozostawać ze sobą w stałym kontakcie. Gdy dziecko z rówieśnikami osłuchuje się z językiem obcym, Mamy ćwiczą angielski w konwersacji. Gdy trzeba będzie zrobić krótką przerwę na przytulanie lub poprawienie zawadiacko podwiniętej koszulki, nie ma problemu!

Wszelkie informacje na temat kursów dla Mam w Szkole COSMOPOLITAN, można znaleźć pod adresem: http://www.cosmopolitan.com.pl/nowe.

Szkoła Języków Obcych Cosmopolitan jest jedyną placówką w Opolu z europejskim znakiem jakości w nauczaniu języków obcych – certyfikatem EAQUALS. To gwarant najwyższych standardów w zakresie nauczania.