Szkolenie z dofinansowaniem UE (turystyka) – dyplom z turyzmu

12 marca w Krakowie rusza projekt szkoleniowy „Dyplom z turyzmu drogą do rozwoju małych i mikroprzedsiębiorstw” (Diploma in Hospitality & Tourism Marketing) na licencji firmy marketingowej The Chartered Institute of Marketing w Londynie (CIM). Ma on 80% dofinansowania z pieniędzy unijnych.

Szkolenie skierowane jest do osób prowadzących bądź pracujących w sektorze czasu wolnego w województwie małopolskim, takich jak hotele, biura podróży, fitness, salony SPA, restauracje i centra rozrywki. Na koniec – dyplom Akredytowanego Centrum Szkoleniowego i Egzaminacyjnego CIM w Polsce. Cena rynkowa programu The Chartered Institute of Marketing wynosi ponad 12.000 zł.

Program kursu obejmuje naukę badania klientów, prowadzenia marketingu i utrzymywania relacji, a także oceny i rozwoju działalności.

Zapisy do projektu u organizatora:
Sabina Bryś, Tel.: 669 288 444, sbrys@questus.pl
Maciej Plichta, Tel.: 601 098 038, mplichta@questus.pl

Więcej można dowiedzieć się na bezpłatnym spotkaniu 28 lutego 2011 (poniedziałek) w Hotelu Witek (ul. Handlowców 14, Kraków- Modlnica) o godzinie 18.00 (zapisy do 28 lutego, godz. 11.00). Informacje także na www.akademia.questus.pl/dtm.html