doBRAny weekend – przedświąteczne szaleństwo brafittingowe

Już w najbliższy weekend (10 – 11 grudnia) w sklepie doBRAna w Centrum Handlowym King Square odbędzie się kolejna akcja brafittingowa, w której pod okiem wykwalifikowanego personelu każda z Pań będzie mogła zapoznać się z ideą brafittingu i raz na zawsze porzucić złe stanikowe nawyki.

Wszystkie klientki, które wezmą udział w akcjidoBRAny weekend – przedświąteczne szaleństwo brafittingowe” będą miały okazję skorzystać z profesjonalnego doboru bielizny oraz otrzymają 10% rabatu na zakupy. Dodatkowo rozlosowane zostaną dwa bony o wartości 50 zł, do zrealizowania w butiku doBRAna.

Jak wynika z badań 9 na 10 Polek nosi źle dobrany do swoich wymiarów rozmiar biustonosza. Większość kobiet zdaje się także zapominać, że ich ciało zmienia się na przestrzeni czasu i potrzebuje nowych krojów i rozmiarów bielizny. Źle dobrany biustonosz może być przyczyną bólu karku, ramion oraz pleców, ponieważ nie zapewnia on wystarczającego podtrzymania piersiom. Ponadto może powodować bolesne otarcia, siniaki, a nawet deformację biustu, gdy fiszbiny uciskają piersi w okolicy pach.

Sklep doBRAna oferuje różnorodne modele biustonoszy dopasowane od potrzeb klientek. Do wyboru są m.in. bardotki, biustonosze dla karmiących mam, push upy i wiele innych. Tym, co je łączy, jest fakt, że są perfekcyjnie dopasowane do sylwetki, dzięki czemu dbają o zdrowie i wygląd piersi.

Akcja jest całkowicie bezpłatna, dlatego warto skorzystać z porady i raz na zawsze pozbyć się złych stanikowych nawyków. BRAFITTING to komfort, który teraz tak łatwo dać w prezencie.

Więcej informacji o butiku doBRAna znaleźć można na: www.dobrana.pl. Natomiast o samym wydarzeniu na portalu Facecook: http://www.facebook.com/CHKingSquare.