Nowe naklejki dekoracyjne wielokrotnego użytku do dziecięcego pokoju


DecoMania - Świat dekoracji wnętrzOd niedawna w ofercie sklepu DecoMania.pl dostępne są nowe, innowacyjne naklejki ścienne dla dzieci.  To bardzo atrakcyjny, praktyczny,  a na dodatek niedrogi sposób na udekorowanie dziecięcego pokoju. 

Naklejki_dla_dzieci_RoomMates_Disney_RMK1493SCS_Wrozki-w

Naklejki dla dzieci RoomMates Disney – dostępne na DecoMania.pl

Wyprodukowane przez amerykańską firmę RoomMates samoprzylepne aplikacje dekoracyjne nadają się do wielokrotnego naklejania: można je przenieść w dowolnej chwili w inne miejsce, nie pozostawiając przy tym żadnych śladów na podłożu. Zestawy, w których sprzedawane są naklejki, składają się z wielu mniejszych elementów, dzięki czemu każdy może tworzyć własne aranżacje i dopasować je w pełni do konkretnego pomieszczenia. Co ciekawe, nalepki wielokrotnego naklejania mogą spełniać nie tylko funkcje dekoracyjne, ale też wspomagać rozwój i kreatywność i zmysł estetyczny malucha.

Naklejki RoomMates można stosować zarówno do ścian oraz wszystkich gładkich, suchych powierzchni (np. meble czy okna). Wykonane są z trwałego, cienkiego, elastycznego winylu. Ich dużą zaletą jest łatwość użytkowania i przystępna cena. Ceny zestawów zaczynają się już od 83,90 zł., tymczasem przy pomocy jednego takiego zestawu można udekorować nawet cały pokój, co oznacza że koszt ozdobienia metra kwadratowego ściany może wynieść zaledwie kilka złotych. Dzięki temu RoomMates stanowią alternatywę dla droższych i pracochłonnych form zdobienia ścian, związanych z koniecznością remontowania całego pomieszczenia.
W sklepie DecoMania.pl dostępna jest szeroka gama wzorów, dostosowanych do różnych potrzeb, upodobań i grup wiekowych. Część zestawów, jak te baśniowe, kwiatowe czy geometryczne, ma charakter typowo zdobniczy, inne, jak komplety liter i cyfr, mają w pomysłowy sposób zachęcić maluchy do nauki. Wśród wzorów pojawiają się m.in. ulubieńcy dzieci z bajek Disneya, jak Wróżki, Księżniczki czy niezwykle popularne wśród chłopców Auta. Jest też sporo aplikacji sprzyjających rozwojowi zainteresowań i odkrywaniu świata, np. zbiory planet, zwierząt czy osiągnięć techniki. Wszystkie jednak mają jedno nadrzędne zadanie: stworzyć w pokoju dziecka ciepłą, przyjazną atmosferę, która zapewni poczucie bezpieczeństwa i pobudzi wyobraźnię.

Naklejki ścienne wielokrotnego użytku, to nie tylko świetny pomysł na udekorowanie dziecięcego pokoju. Uniwersalne kolekcje RoomMates sprawdzą się niemal w każdym pomieszczeniu: w salonie, kuchni, sypialni czy łazience. Jest to również ciekawy pomysł na ozdobienie przestrzeni biurowych i komercyjnych. DecoMania.pl prócz naklejek oferuje także wiele innych oryginalnych artykułów dekoracyjnych, w tym fototapety, obrazy i fotografie na płótnie, panele 3d oraz napisy i dekoracje 3d oraz rozwiązania ze szkła hartowanego.

Zestawy_RoomMates_DecoMania

Naklejki dla dzieci RoomMates Disney – dostępne na DecoMania.pl